Havloidi jsou dementnější a nebezpečnější více než si myslíte…

loading...
V souvislosti s aktuální debatou o přistěhovalectví především z muslimských zemí přispěchala extremistická levice (pravda láska) s novou taktikou. Polekala se totiž, že by s odmítáním přistěhovalectví mohl vyschnout jeden z jejích důležitých příjmů. Neb rozpoznala, že ony sladké řeči o obohacování ze strany „přistěhovalců“ by českou veřejnost jen dále rozzlobily.  Neomarxisté a pravdoláskaři proto přispěchali s taktikou morálního vydírání. Je to taktika ze své podstaty odporná, ale dlouhodobě prověřená a funkční.

Imigrační-invaze-moru
Staví nás ostatní do jakého si morálního dilematu viny v tomto případě za osudy „trpících imigrantů“. Jednou to budou v televizi dramaticky prezentovaná nafouklá bříška dětí v Africe, jindy rozpadlá škola někde v Pakistanu a teď muslimští imigranti na lodi směrem do Evropy.
Levice to podpoří bubnovou palbou o „naší údajné morální povinnosti je k nám natrvalo přijmout“ s odkazem na jakýsi „evropský humanismus“… Snaží se v nás vzbudit pocit viny, za náš příjemný život v relativní svobodě a ekonomickém dostatku. Kdo by nepřál dětem ze Sýrie lepší osud, že?!
Právě proto musíme tuhle taktiku pravdoláskařské levice rozhodně odmítnout.
Důvody jsou následující:
1) Naše země nemá žádnou morální povinnost přijímat uprchlíky z exotických muslimských zemí. Pokud někdo tuto povinnost cítí, pak by měl jednat jako fyzická osoba a nezatahovat do toho nás ostatní. Jistě, v případě krizí v okolních zemí, by se snad o tom dalo uvažovat, to ale není vzdálené případ Sýrie, či Libye.
2) Chudáci „uprchlíci“. Není snad již sporu, že většina z těchto uprchlíků jsou ekonomičtí uprchlíci, kteří pomohli vytvořit celý „podnikatelský“ sektor. Nejprve musí přistěhovalci mít peníze, řadově tisíce dolarů na hlavu a nejedná se tedy o žádné chudáky. Většinou se složí celá rodina a očekává, že až se dotyčný dostane do vysněné Evropy, tak díky sociálním dávkám, či zapojením do kriminálních aktivit bude na oplátku celou rodinu živit.
Pak jsou zde převaděčské gangy. Ty většinou spolupracují s tamními vládami, jak jinak by mohli nerušně organizovat své aktivity…Paradoxem je, že ony vlády jsou často významným příjemcem tzv. rozvojové pomoci z EU…
K tomu si připočtěte celý rozsáhlý evropský „přistěhovalecký“ průmysl. Kolik lidí se živí přijímáním uprchlíků, péčí o ně, „začleňováním“… jedná se již i u nás jistě o tisíce osob. Ať již v různých „neziskovkách“, odpovědných úřadech, atd atd.. tihle lidé přece mají zájem, aby se problém s uprchlíky vyhrotil a oni dostali ještě více našich peněz na „začleňování“…. Z jejich strany je to pouhý cynismus, žádný humanismus a sami to dobře vědí!
3) Přijímání muslimských (nejenom) přistěhovalců prokazatelně zhoršuje kvalitu života místních obyvatel a vytváří vážné problémy do budoucna a není to tedy v zájmu naší země, aby se tak dělo! Nelze „humanismem“ pro muslimské přistěhovalce dělat peklo místním Čechům.
Češi jsou tady doma, je to naše země. Nebojme se to říci rázně a nahlas!
Zdroj: ePortal.cz
loading...