Nedělní sny z ghetta dvou na první pohled degenerovaných cikánských jedinců

Úroveň časopisu Týden je v posledních 2-3 letech na setrvale sestupné úrovni.  Pokaždé, když otevírám poslední číslo s otázkou, zda bude – nebude snad přeci jen o něco lepší, než minulé, jsem zklamána. Naprosto otřesný je i výběr témat – zřejmě na objednávku a na diktát „chlebodárců“. Jinak by snad ani nemohl vycházet bezprecedentní  reportážní seriál o cikánské rodině Kroščenů z Ostravy Hrušova. Ten se nechá shrnout asi takto:

Ing. Alena Drvotová

Ing. Alena Drvotová

Dva evidentně  degenerovaní jedinci (rozhodně dle fotodokumentace k článku soudě), kterým by úředně mělo být zakázáno šířit dál své geny, nepracující, samozřejmě nesezdaní, si naflákají  11 bastardů.  Z děvčat rostou nejspíš kurvy, lze tak dovodit ze skutečnosti, že rodiče mnohdy ani nevědí, kde přespávají. Některá z nich mají  již své vlastní bastardy, další generaci budoucích nepracujících parazitujících ničemů. Kluci vyrůstají nejspíš pro kriminál (ostatně sám otec Milan je bývalý kriminálník a vrah). Někteří jsou již dnes umístěni v pasťáku, odkud utíkají. Dovedu si živě představit i probíhající sexuální výchovu v rodině, patrně i praktickou. Sociální dávky, které nejspíš činí několik desítek tisíc korun, rodina roztočí do 10 dnů, potom již téměř nemá co jíst. Když vylákají z redaktora tisícovku, obratem ji rozfofrují  za předražené nesmysly, aby opět neměli co jíst. Rodina bydlí v bytovém domě již jako jediná, protože ostatní byty jiné cikánské tlupy naprosto vybydlely, okna nemají rámy, podlahy prkna.

Chtělo by se říct: „ jak ta boží hovada !“. Nicméně neznám zvíře, které by si zničilo střechu nad hlavou, které by plodilo víc mláďat, než uživí a které by přenášelo péči a výživu o ně na jiné (snad vyjma užitečných kukaček), které by si nedělalo zásoby na horší časy.

Nepřípadné je porovnávání natality cikánského a českého etnika z počátku minulého století a dávání příčinné úměry mezi vzdělaností a počtem dětí. K tomu bych jen dodala. Ano, i české rodiny měly v té době hodně dětí.  Rodiče se ale usilovali, aby je uživili. Neparazitovali  na žádných dávkách a rozhodně si z dětí nedělali zdroj příjmů.

Takový článek a taková témata jsou než  výsměchem a provokací všem poctivě a prací se živícím a řádně žijícím obyvatelům, tedy těm, na jejichž poplatnických zádech se ona široká rodina a jí další podobné zvesela veze a  parazituje.

Zdroj: ND