Česká televize se nedá zreformovat. Je potřeba se jí zbavit

Otevřená podpora islámu, homosexuality, pedofilie, problematických menšin, pomlouvání vlastní země a národa…neexistuje neomarxistická zvrácenost, kterou by instituce zvaná Česká televize nepropagovala. K tomu si přidejte otevřená a často lživá denunciace všech odpůrců neomarxismu, islamismu, pedofilie….  Vadí vám to? Pokud ano, pak vězte, že jediná cesta jak se této hlásné trouby neomarxistické a protičeské propagandy zbavit, je odstřihnout jí od našich peněz. Je evidentní, že  reforma této instituce není reálná. Proto ji musíme odříznout od jejich výživy, tedy peněz koncesionářů. Nejedná se o žádné malé peníze, ČT ročně vybere na poplatcích zhruba 5,7 mld Kč!

Petr Dvořák (kominista v čele ČT) | foto: Česká televize

Petr Dvořák (kominista v čele ČT) | foto: Česká televize

 Cílem tohoto textu je poradit, jak to udělat:
Shrnutí. Platbu tzv. koncesionářských poplatků upravuje zákon č. 348/2005 Sb.. Kde se praví, jak a kdo má koncesionářské poplatky platit, ale i to, jak je neplatit.
Chcete-li se tedy přestat přispívat na tuhle podivnou bandu, pak legálně to lze udělat následujícím způsobem
1) Vyplnění tzv. evidenčního listu (je na níže uvedené stránce v přílohách uplně nahoře)o tom, že již nevlastníte TV příjímač a zasláním tohoto prohlášení na adresu: ČT, Útvar televizních poplatků, Kavčí hory, 14070 Praha 4. Formulář je ke stažení třeba zde . Česká televize: TV poplatek – Televizní poplatek – domácnosti. To platí jak pro fysické, tak právnické osoby, odesláním (nejlépe doporučeně, aby se ČT později nemohla vymlouvat, že nic nedostala) začne běžet 15 denní lhůta a následně přestanete poplatky platit. V praxi můžete liteře zákona vyhovět tím, že TV přijmač odstraníte z domácnosti. Důležité upozornění, nenechte se zmást tzv. Čestným prohlášením, to není odhláška již existujícího plátce!!! (To byste posílali pouze tehdy, pokud byste nikdy TV přijímač nevlastnili!!!)
2) Pokud je oficiální příjem vaší domácnosti nižší 2,15 násobek životního minima, pak máte nárok na osvobození od platby koncesionářského poplatku na dobu 6 měsíců. Opět vyplníte formulář a zašlete ho na Kavčí hory…Formulář k prohlášení je opět k disposici na výše uvedeném odkazu. Tato možnost se tedy de jure netýká pouze chudých, ale i těch, kteří příjmy nepřiznávají a pracují tzv „na černo“.
Pokud platíte poplatky prostřednictvím SIPO, pak postup je stejný, pouze vše provedete na nejbližší poště
Další možností je otevřená rebelie proti ČT a pravdoláskařskému režimu, kterému slouží. Zde se přitom paradoxně lze domnívat, že by mohla mít i právní oporu v zákoně. (ČT evidentně porušuje zákon o veřejnoprávním vysílání)
I zde je několik možností.
1) Prostě přestat poplatky platit…
Jaká jsou rizika a výhody této varianty
Výhody: Je to bez práce a hned. Pouze zrušíte platební příkaz v bance, SIPO a již každý měsíc šetříte 135 Kč, které by jinak dostala pravdoláskařská ČT.
Je to společenský signál současným pseudoelitám, že si český lid nenechá všechno líbit! S jednotlivci si režim poradí, když vás bude 50 000 tak je v háji… Je ale jasné, že by to musela být masová akce. Zaštítěná třeba nějakou institucí. Pánové z hnutí Islám v ČR nechceme, nechcete se toho ujmout?!?
Rizika: pokuta za porušení zákona může být až 10 000 za den.
2) vyplníte výše uvedené odhlášení, přestanete platit, ale TV přijímač si necháte…
Rizika – pokuta za porušení zákona zde může být až 10 000kč za den. Ale neprve by vám to musela CT prokázat. Zde si pamatujte, že právo na domovní prohlídku a kontrolu, zda máte TV přijímač, či ne, má příslušný orgán pouze na základě rozhodnutí soudu!! Tj soud by musel vydat rozhodnutí v každém konkrétním případě. Jak by to zvládl v případě třeba 100 000 odmítačů placení?! To je již nějaká masa potenciálních voličů….Opět v jednotě je síla!
Je na každém z nás, jakou cestu si vybere (osobně doporučuji vyhodit TV z domova), ale je jasné, že jednat je potřeba hned!
Záměrně jsem vynechal možnost nátlaku na politiky a změnu zákona o ČT. V současném parlamentu (snad s výjimkou části Úsvitu) neexistuje strana, která by současná Česká televize vadila. Všechny současné politické parlamentní strany otevřeně praktiky ČT schvalují! To opět ukazuje, jak se establishment zcela odtrhl od českého lidu a své země… Jediný, kdo se ČT odvážil postavit, je (bohužel) president Zeman!
Je tedy na každém z vás, jak se k tomu postaví. Zda bude, nebo nebude podporovat tuhle hlásnou troubu multukulturalismu a politické korektnosti, která vytrvale pracuje proti našim zájmům a naší zemi. Zda jí odřízneme od našich peněz. Pak bude zajímavé sledovat, jak dlouho to pro „islámské a propedofilní“ nadšení redaktorům ČT vydrží….. Typuji to na 1 měsíc a bude po boji….
Trapné mlčení tzv. pravice. Nejhanebnější na celé současné situaci je jednání tzv. pravice. ODS otevřeně ČT v jejich praktikách podporuje a bojí se ztráty „její nezávislosti“ a Svobodní mlčí jako hrob. V případě Svobodných to je potvrzuje původní obavu, že její vůdce P. Mach se nechá „koupit“ luxusním životem europoslance a z rebela se stane přisluhovatel establishmentu a „euročlověk“. ODS a Svobodné bychom za to měli hned v příštích volbách náležitě potrestat!!!
Zdroj: ePortal.cz