Okopávání žurnalistickými mrtvolkami

V posledních měsících se agresivní propaganda amerických zájmů, která je přímo placena z rozpočtu Spojených států (SS), zostřila. Je jedno zda jste malým webem, velkým webem, portálem či jakýmkoliv jiným elektronickým prostředkem k šíření informací. V České republice a na Slovensku je to řízeno asi jednou zpravodajskou buňkou, jelikož naše jazyky jsou si velmi příbuzné a rozumíme si. Útoky probíhají na slovenské a české weby současně. Tudíž hranice na Moravě tak nějak neexistují. Náš portál …bez politické korektnosti! se už také ocitl v hledáčku těchto žurnalistických mrtvolek. A proč mrtvolek? To se budete divit, oni se tak sami, ti poslední označili.

Radek Velička

Radek Velička

Ovšem také bych jim chtěl poděkovat, ono je to uznání naši práce, když parta nadšenců pracuje zdarma a naše náklady jsou jen několik stovek měsíčně, že jim tak ležíme v žaludku. Navíc nám dělají skvělou reklamu. A asi si to sami ubožáci neuvědomují. Nejsou nebezpeční, ale jsou směšní.

Náš portál, který vydává tento iMagazin, pak dále iNoviny Stalo-se.cz, iZpravodajství Ze-sveta.cz a Nekorektni-tv.cz, je desátým hráčem na českém mediálním trhu. A určití lenoši z klasického mediálního rybníka si nedokáží uvědomit, že k tomu není třeba milióny a drahé redakce. K tomu stačí jen nabídnout lidem, to co chtějí, dívat se na svět optikou nezatíženou a nebýt pod vlivem chlebodárců. Nám nikdo nedá ani korunu, tak proto si píšeme, to co chceme, nemáme žádné šéfy, kteří by nám něco zakazovali.

návštěvy

mediální realita ledna 2015

Dead line media, s. r. o. – Žurnalistické mrtvolky nebo zabíječi medií? Spíše směšné figurky

Poslední reklama přišla z nějakého divného serveru, nebudu jej jmenovat, sami si jej najděte pokud chcete, já nikomu zadarmo reklamu dělat nebudu. Oni jsou asi tak hloupí, že nám ji zadarmo dělají. Pak se diví, že nás lidi čtou, když se tak snaží nás pomazat hovnem, až to lidem přijde divné a řeknou si: „Tak asi mají pravdu, když je tak špiní.“ Ten server provozuje Dead Line Media, s. r. o., tak proto je označuji za mediální mrtvolky, oni se tak vlastně sami nazvali.

Náklady: 4 x údržba domény, cca 800 ročně, nájem serveru: do 4.000 Kč ročně; tedy za rok 2014 naše náklady nebyly vyšší 5.000 Kč !!!

Nebo tím myslí, že oni jsou ta smrtící linie, která nás zničí? Tak na tom divném serveru nám dělal reklamu nějaký Syrovátka, který v lednu obtěžoval maily a byl poslán do míst, kde slunce nesvítí a odkázán na naši tiráž. Asi žurnalistická mrtvolka neumí číst, jelikož ani tu tiráž komplexně nezkopírovat.

Navíc nepochopil, že nejsme web, nýbrž portál se čtyřmi weby. A považte trvalo mu to od začátku ledna do 10. března než sesmolil 150 slov. A pokud se tímto živí, tak je jasné, že mu za to někdo musí parádně platit.