Babiš má prý s těmi Vietnamci pravdu. Podívejte se sami

Když ministr financí Babiš před par dny prohlásil, ze Vietnamci neplatí daně, konstatoval jen obecně známou pravdu. Každý soudný člověk, který nemá v hlavě piliny a nebo nebere peníze od vietnamských mafii, mu musí dat za pravdu! Stačí se jen na internetu začíst do čísel prezentovaných vietnamskými PR agenturami.

vietnamská večerka | foto: g.cz

vietnamská večerka | foto: g.cz

To se například dozvíme, ze si celých 60 procent Vietnamců platí povinné zdravotní a sociální pojištěni!!! Přeloženo do češtiny, celých 40 procent Vietnamců si tedy tuto zákonem danou platbu neplatí! Ve skutečnost to číslo bude daleko vyšší. Přitom například české zdravotnictví využívají měrou vrchovatou. Buď se léčí na kartičku známého, nebo proste nezaplatí…..a účet tak dostaneme my ostatní ( xenofobní a rasističtí Češi…)

Pak se před časem objevila informace od jistého pana Wintera, ze Vietnamci v ČR ročně zaplatí na daních asi 300 mil Kc. Také s v mediích objevila z podobného zdroje zprava, ze jen vietnamské večerky mají roční obrat 3 miliardy korun. To je marže na úrovni 1 proč ta!!!! Každý soudný člověk ví, ze dlouhodobě provozovat business se ziskem 1 procento nelze!!! Tj Vietnamci evidentně žádné daně neplatí!!!

Nebo věříte, ze se vedle sebe muže uživit 10 vietnamských večerek? Nebo z čeho žiji víet bistro, kam přijde 3-5 zákazníků za den?

Ale to zdaleka není to nejhorší. Hlavní příjmy vietnamské komunity jsou z prodeje drog, pasování lidi, výroby a prodeje padělků oděvu, alkoholu a cigaret. Dále podvody s DPH. Kdy si fiktivní vietnamské firmy zadají o vracení DPH, které nikdy ne zaplatili. Celkem se zisky vietnamských mafii z kriminálních aktivit odhaduji asi na 35 miliard korun ročně, přímá Škoda z vietnamských daňových podvodu pro státní rozpočet ročně asi na 15-25 miliard. Vietnamské kriminální aktivity jsou tak rozsáhle, ze je do nich zapojena značná část vietnamské komunity. ( například vařit pervitin Vietnamce naučil prý vietnamsky student chemárny.. Kde přirozené studoval zdarma, tedy za naše peníze) a zbytek komunity více méně pracuje na legalizaci těchto černých peněz…

Výše vedené skutečnosti jsou veřejné známe, proto si ministra Babiše za jeho evidentní pravdu dovolily kritizovat jen nejznámější pro vietnamské PR organizace. Ostatně mají to v popisu práce! Z těchto vietnamských PR agentur byla ale nejaktivnější paradoxně ta se jménem ODS… ( občanská demokratická strana) Můžeme se dohadovat, co vedlo k přeměně dříve pravicové politické strany na vietnamskou PR agenturu. Zda Vietnamci přispívají na chod strany, či si platí její politické vůdce, nebo je za tím vietnamská „asistentka“ prvního euročlověka ODS, nebo jenom obyčejná multikulturní hloupost spojena s nenávist k vlastni zemi… Každopádně ODS za to jistě dostane od českých voličů účet v podobě další volební porážky…

Při posledních opakovaných komunálních volbách v Chomutově se již ODS nedostala ani nad 5 procent…. Proto se můžeme rozloučit parafrázi jednoho známého výroku. Všichni Vietnamci přece nejsou drogových dealeři, ….ale skoro všichni velcí drogové dealeři jsou bohužel u nás Vietnamci… Chceme je tedy u nás? Chceme aby tu Vietnamci našim dětem veřejné prodávali drogy? Nebo by se spis měli vrátit do Vietnamu a ve svém domově, ať si dělají, co chtějí?!

Zdroj: ePortal.cz