Každý kdo má díru do zadnice pouští do prostoru spekulace

Chtěl jsem dát nějaké hodnocení socanského sjezdu. Ale Putinovo zmizení ho překonalo. Tak si dáme alespoň sjezdový obrázek. Prý je máme následovat. A zve nás k tomu prdel jako šifonér. Nevím jak vy, ale tohle já nenásleduji. No a teď ten Putin. Ten náhle zmizel. A místo hádek rusofobů a rusofilů se objevily spekulace. Rodí ve Švýcarsku, modlí se v klášteře. smrtelně ochořel, svrhla ho junta, Kreml obklíčily tanky, zajali ho generálové.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Celá ta taškařice trvala deset dní, devatenáct hodin, padesát pět minut a dvacet vteřin. Vtipálci tento čas nechali běžet odpočet času na na webu s názvem Schrödingerův Putin a doprovázely to baletky. Kdo neví, je to parafráze na Schrödingerovu kočku a tu si vygooglete.

A pak se Voloďa objevil tak náhle, jak zmizel. A rovnou v Petrohradu před jednáním s kyrgyzským prezidentem Almazbekem Atambajevem. „Bez spekulací by to byla nuda,“ zalaškoval. A tak je to u nás se vším. Každý kdo má díru do zadnice pouští do prostoru spekulace. Už chyběly jen chemtrails, mimozemšťani a ilumináti. A pojďme na titulky.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční