Pehe? To je asi takový ten duševní havloidní skřet, který rád blinká

Exprezident Klaus (to je ten co prý po něm pes neštěkne) opět dostal co proto. Satanáš adorující zlotřilý kapitalismus v české mírumilovné kotlince. A o čem že se to Pehe vyzvrátil? Nic nového. Stále stejné téma. Recyklované myšlenky. Kafemlejnek. A to jen proto, že se Klaus objevil v etéru. Už chybí jen sešikovat pluky havloidů a sestavit Výbor pro zamezení Klausových projevů. Jistě by se přidali Keller, Dvořáková, Jiří Zlá Tuška, zahraničí by mohl zastupovat Švejnar. Média by mohl zastupovat Moravec a Kraus s pomocí Holubové. Za uměleckou frontu Svěrák a Viewegh. No řekněte. Není to squadra azurra?

TO Pehe - HEHE | zdroj: parlamentnilisty.cz

TO Pehe – HEHE | zdroj: parlamentnilisty.cz

A kdyby přesto chtěl vylézt z toho svého institutu, tak jen aby musel povinně shlédnout film Marečku, podejte mi pero. Ve zbylém čase by směl číst jedině nebo Havlovy spisy. U toho by se nesměl flákat, musel by si dělat výpisky a nesměl by tento volný čas využívat ke psaní dalších, oteplovací ideologii zesměšňujícich spisků. Myšlenky na rušení EU zakázány. Porušení by se trestalo povinným pozorováním tajících ledovců a zasedání v Bruseli.

Milý pane Pehe. Stejně jako Klausovi mi vadí agresívní environmentalismus, eurohujerismus a eurošílenství, které ostatně vyprchává stále z většího množství lidi. Ale na rozdíl od Vaší prosté obsese umím u Klause ocenit jeho schopnost argumentace. A se mnou zdá se ještě dost těch, kteří jsou schopni vnímat jaké směšné eurosměrnice a nařízení musíme plnit. Lidí kteří začínají vidět kolik stojí ta bruselská taškařice. Nemluvě o stále více sílícím přesvědčení o pádu EURA, splasklé oteplovací bublině a dalších nesmyslných dotacích zemědělcům atd. atd.

Dobře to napsal svého času slovutný bloger D-FENS: VK totiž nežije ve světě pokrytectví, lži a přetvářky, ať již v podobě environmentalistické doktríny, nebo v podobě Svazu evropských socialistických republik, který vnucuje svoji byrokratickou vůli polosuverénním členským státům, nebo je problémem paličatý profesor? Škodí České republice Klaus, který říká něco, co se poněkud podobá pravdě, anebo škodí České republice ta enviro vymejvárna a EU se všemi problémy, které má? A jde vůbec škodit zemi jako celku? Jistě jde škodit jednotlivým osobám, třeba nasypat tchyni na schody hrách, nebo skupinám osob, ale zemi? A kdo vůbec definuje, co je pro zemi správné a co ne? Snad ne Pingl z letištní restaurace Pehe!

Váš další antiklausí výplod je sprostý a vůči prezidentu republiky nekorektní. Vám prostě vadí jeden paličatý profesor co nesdílí Vaše „hodnoty“ a děláte z něho škůdce republiky. Podle Vaší obsesivně – kompulzivní teorie škodí Klaus už od roku 1991. Kéž by to čemu Vy říkáte škodění, pokračovalo ještě dlouho.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční