V České republice jsou pronásledování a kriminalizování aktivisté, opoziční politici a novináři

Média hlavního proudu a různé sračkoidní žumpy jako je například Česká televize šíří informace, že v Rusku jsou pronásledování novináři, aktivisté a politici. Ovšem slyšeli jste někdy z takových médií o pronásledování stejných skupin v České republice? Neslyšeli a není to tím, že k tomu pronásledování nedochází. Média hlavního proudu to prostě tají.

Gestapo? Ano, v uniformě PČR

Gestapo? Ano, v uniformě PČR

Zločinecká a lživá česká média hlavního proudu nám ukazují hony na demonstranty, kteří demonstrují proti cikánské kriminalitě a podobně, kdy je nazývají neonacisty. Ale neinformují pravdivě o nacismu na Ukrajině a v Pobaltí. Například v Estonsku není demokracie, nýbrž apartheid. Nevěříte? Tak více jak 90 tisíc lidí, kteří jsou legálně v Estonsku nesmí volit, jelikož jim tamní úřady více jak 25 let odmítají přiznat Estonské občanství, jelikož jejich rodnou řečí je ruština.

Příklady pronásledování opozičních politiků, aktivistů a novinářů

Poskytnu Vám jen ilustrační příklady a po jednom. Zmíním se o předsedovi Národní demokracie Adamu B. Bartošovi, který je opakovaně pro své politické přesvědčení zatýkán. O občanském aktivistovi  a bojovníkovi proti zločinecké justici Jiřím Fialovi, kterého nyní hledá policie, aby jej mučili ve vězení. A o sobě, jelikož jsem pronásledován policií za vlastnění domény a serveru, který pravdivě informoval o proticikánských demonstracích v Českých Budějovicích.

Adam Benjamin Bartoš – Opakovaně zatýkán policií za své politické přesvědčení. V létě loňského roku byl s dalšími politiky zatčen a protizákonně držen v Cele předběžného zadržení, bez možnosti kontaktovat právního zástupce, jen proto, že vyjádřil protest proti buzerantskému pochodu „Prague Pride,“ na kterém byly páchány výtržnosti a souložení na veřejném prostranství. To policie chránila a politika zatkla.

Jiří Fiala – Občanský aktivista pronásledován policejněprokurátorksou a justiční mafií, jelikož pomáhá ostatním bojovat se zločineckými soudy. Při brání do nezákonné vazby, což bylo pak dalšími soudy potvrzeno, se zeptal soudce zda není blázen. Za toto byl odsouzen na 5 měsíců „natvrdo“ do vězení. To asi proto, aby nemohl pomáhat dalším obětím zločinné justice a mafiánům v talárech.

Radek Velička – Pronásledován policejněprokurátotrskou mafií za vlastnění domény, na které byl odhalen údajný spolupracovník policie, tím že  na serveru dané domény byly zveřejňovány nezjištěnou osobou texty pravdivě informující o policejní brutalitě na demonstracích v Českých Budějovicích, kde místní nespokojení občané demonstrovali svou nespokojenost s cikánskou kriminalitou. Proti zákonně tak byl stíhán a měl být souzen za práci novináře soudem v Českých Budějovicích. Nyní příslušnost soudu řeší Nejvyšší soud ČR. Součástí spisu jsou i následné články během stíhání, tudíž jsem i sledován a monitorován.