Havloidní zrůdy zpochybňují naše osvobození od nacismu

Když po roce 1989 přemaloval samozvaný “ umělec“ David Černý sovětský tank symbolizující osvobozeni Prahy narůžovo, mohla si většina lidi tento akt vykládat jako reakci na sovětskou vojenskou okupaci po roce 1968. Tehdy se tento nevkusný akt dal ještě omluvit rozjitřenou protisovětskou náladou většiny Čechů. Když ale 25 let poté hlavní havlisticke neomarxisticke sily začínají relativizovat cely proces osvobozeni od nacismu, tak je třeba rázně říci DOST!

Mirka Němcová | Koláž: aTeo.cz

Mirka Němcová | Koláž: aTeo.cz

Pokud si představitele pochybných havlistickych politických stran jako ODS a Top 09, či na ne napojených “ neziskovek“ rozhodli „přehodnotit“ historii ve smyslu, ze osvobozeni od nacismu bylo pro českou republiku de facto pohroma, pak bych si dovolil připomenout skutečnosti.

1) česky národ by dnes již neexistoval, nacisté měli jasné plány na jeho vyhlazeni a systematicky je uskutečňování. Chápu, ze protinárodním kolaborant z ODS jako Němcová, a “ neziskovkářům“ typu Klvaňa apod by to nejspíš nevadilo. Jen by si měli uvědomit, ze by tu dnes vůbec nebyli ani jejich rodiny….
2) srovnávat teror německých nacistu a následný teror českých komunistu je naprosto nevkusné. I nejhorší komunisticky teror v 50. Letech byl ničím v porovnání třeba s heydrichiádou, či masovým odvozen Židů na smrt do koncentračních táboru!
Kdo tuto skutečnost zpochybňuje, ten by zasloužil veřejné nafackovat. ( a to i v případě ženy, jako je soudružka Němcova)!
Můžeme se dohadovat, co tyto protičeské kolaboranty vede k aktům nejhoršího mravního relativismu. Zda to je snaha zalíbit se svým chlebodárcům, či havlistických médiím. Každopádně bychom jim to měli u příštích voleb pěkné spočítat.
Na závěr ještě rada našim americkým přátelům. Pokud vás skutečně trápí narůst antiamerikanismu v české společnosti, pak se přestaňte plést do našich vnitřních záležitosti a vyvážet nám sem neomarxistické deviance a bude po antiamerikanismu! Řeknete vašemu velvyslanci, ať přestane podporovat a sponzorovat všemožně úchylnosti od gay přídě, po agresivní etno spolek Romea, přestane se plést do české politiky, totéž ať přestanou dělat americké firmy a “ neziskovky“ a za dva roky nebude po antiamerikanismu ani stopy!!!
Zdroj: ePortal.cz