Rozhovor pro VIPosobnosti.eu: Vyměnili jsme totalitu sovětskou za americkou?

Prezident vydavatele skupiny serverů…bez politické korektnosti.cz, Radek Velička je známý svými alternativními názory na politiky a politiku. Jak v rozhovoru pro magazín VIPosobnosti.eu vnímá současné politické dění, je hrdý na hlavní město Prahu a proč se nemůže dívat na Českou televizi?

Radek Velička

Radek Velička

Alka Hájková: Přes Česko projela americká armáda, která byla vítána. Jak vnímáte toto divadlo?

Radek Velička: Nazvala jste to celkem trefně. Ano, bylo to jen divadlo. Ovšem to hloupé divadlo demonstrovalo především hloupost obyvatel takové divné budovy s pěti zdmi Pentagonu. Vojenské velení ve Spojených státech (SS) bylo vždy všelijaké, jako každé vojenské velení.

Velitelé vojsk SS chtěli ruskému politickému vedení dokázat, že mohou také jezdit po celé Evropě, ovšem tak nějak nepochopili, že ruská vojska jezdí po své vlasti. Vojska americká projely po cizím území, kde se obyvatelů nových členských zemí Severoatlantické aliance (SA) na členství v agresívní alianci, rozsévající v posledních 20-ti letech smrt, nikdo neptal.

A pak po dvou stech letech americká armáda předvedla tou šaškárnou, kterou nazvala Dragounskou jízdou, ač dragouni jezdili na koních, nádherný ústup. Tak nějak prchala Velká evropská armáda z Ruska, když tam Napoleon dostal na prdel. No viděli jsme prvně v dějinách, jak vypadá vojenské cvičení ústupu. Kdy to jedno vozítko se jim polámalo a odjelo na podvalníku za tahačem, na který jej ani neuměli naložit.

AH: Televize opět ukázaly především jednostranně, jak  Češi šťastně vítají americkou armádu. Opačný názor byl zveřejněn „jen mimochodem“. Jak vnímáte jako prezident vydavatele a šéfredaktor Skupiny serverů …bez politické korektnosti.cz práci především veřejnoprávní TV?

RV: Nejsem majitelem veřejnoprávních médií. Více jak rok legálně nehradím žádné poplatky. Už jsem to řešil se svým právníkem, zda bych tento návod mohl zveřejnit, jak se zbavit povinnosti neplatit poplatky pro odporné kanály plné fekálií, které vytékají z Kavčích hor. Bylo mi doporučeno raději to nezveřejňovat.

Ale nyní už k Vaší otázce. Děti ve špalírech vítající přijíždějící vojska, místo mávátek vlajky s hvězdami a pruhy. Prostě zmanipulovaný lid, kterému vymyly mozky média, vítal vojska. Stejně tak vítali Hitlera a pak nadšeně podepisovali souhlas se vstupem spojeneckých vojsk Varšavské smlouvy.

Média byla velmi aktivistická a úplně se odkopal Pavel Šafr, který ukázal, že asi bude buď duševně nemocný, nebo je velmi dobře placený z ambasády SS. Je to stále stejná totalita, když novinář jako Šafr, organizoval demonstrace… Škoda slov. Ono jen Rudou hvězdu nahradili Hvězdami a Pruhy.

Proč jsou světové vztahy, tak napjaté?

Napjaté jsou proto, že bipolární svět byl naražen monopolárním světem, což je diktatura Spojených států (SS). Latinskoamerické státy jsou špatné – Nesouhlasí se Washingtonem. Čína je špatná – Nesouhlasí s Američany. Rusové jsou špatní – Nesouhlasí se Spojenými státy.

Je Rusko opravdu takový zločinec, jak se o něm mluví a píše?

Rusko nespáchalo na Blízkém východě genocidu, kde od Afganistanu až po Sýrii zemřelo za 12 let více jak 2 miliony lidí, to provedli Američané.

Světovým agresorem jsou Spojené státy (SS), které za svou existenci páchají jednu obrovskou genocidu. Začali vyvražděním indiánů a pokračují do dnes. Rusko je nebezpečné jen pro ně a Šafr organizoval demonstrace… Škoda slov.

Malé srovnání: Kosovo – Krym. Američané bombardovali Srbsko, páchali genocidu a vraždili. Pak založili s teroristy z UČK nějakou republiku. Na Krymu bylo referendum, které jen potvrdilo referendum z roku 1990, že obyvatelé Krymu chtějí být součástí Ruské federace. Nikdo na Krymu nezemřel. Vyhodnoťte si čtenáři sami… Teda pokud ještě nejste totálně zmanipulováni. Nevěřte nikomu a používejte mozek. Mluvící hlava v TV má pravdu jen pro duševně omezené.

Pojďme k politice v hlavním městě. Jak se vy, z vašeho sídla v Ostravě díváte na letité dění v Praze?

Naštěstí mám odstup. Ovšem kdykoliv v posledních měsících jdu po Václaváku, tak si připadám jako v KLDR, tam mají Kim Ir-sena navždy a Pražané mají na Muzeu Vencu Chrchlu Forever. Praha to je taková malá Amerika: původní obyvatelstvo neviditelné a jinak samá náplava.

Z hlediska politiky jde Praha snad po hlavě do zadnice. Stačí se podívat na orloj figurek, kteří zastávaly za posledních pár let pozice primátora: S psychiatrem to bylo jako v blázinci, s gynekologem to směrovalo rovnou do rodidel, pak olomoucký Kašpárek nadělal binec jako na dvoře hanáckého alkoholického sedláka. No a dnešní Miss Žumpa se slovníkem dlaždiče v kožených kalhotách, to je také pražská výhra.

Zdroj: VIPosobnosti.eu