Média mlčí: Zločinecká koaliční vláda chystá import statisíců islamistických imigrantů

Letos v červnu plánuje vláda ANO, ČSSD a KDU-ČSL předložit do parlamentu novelu „imigračního zákona“. To vše za ohlušujícího ticha mediálního mainstreamu. Není divu, že pravdoláskaři ovládaná media drží bobříka mlčení. Cílem nového zákona není totiž nic menšího než vytvořit „legislativní platformu“ pro přijetí desítek nebo možná stovek tisíc „žadatelů o asyl“ převážně z muslimských zemí.

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Česká vláda dostala z EU nařízeno, že je musí přimout a jako poslušný bruselský vazal se k tomu také chystá. (ačkoliv veřejně říká něco jiného) Jelikož se vláda oprávněně obává odporu české veřejnosti, plánuje vše nejprve v tichosti připravit a pak spustit mediální kanonádu za pomoci pro muslimské paté kolony kolaborantských politiků a „inteligence“. Jak prý máme morální povinnost příjímat „chudáky“ uprchlíky… Multukulturní ČT to jistě bude prokládat dojemnými záběry ze Sýrie, či Somálska. Mladá fronta a Lidové noviny přispěchají s dojemnými příběhy, jak jsou u nás přistěhovalci šťastní a jak nás v budoucnu budou obohacovat a vydělávat na naše důchody….. Kdo se postaví na odpor bude veřejně vláčen pravdoláskařskými médii jako „fašista, xenofob, rasista a ruský agent“…
Tolik plán současného neomarxistické vlády pod vedením dotačního miliardáře Babiše ve spolčení s havlistickým establishmentem….
Proto musíme tento záměr důrazně odmítnout a dát současnému (dočasnému) pravdoláskařskému establishmentu najevo, že u nás Sýrii, ani Pakistán, či Vietnam, Nigérii nebo Bangladéš mít nechceme!
Nejprve odmítněme pravdoláskařské „argumenty“ o naší údajné „morální povinnosti a „přínosu“ přistěhovalců.
1) Povinnost přijímat přistěhovalce. Když se před pár měsíci konala v Praze protimuslimská demonstrace měl jeden z jejích účastníků velmi výstižný transparent. „Podpora muslimské imigrace není humanismus, ale vlastizrada“! Myslím, že to vystihuje podstatu celé té“humanistické“ lži neomarxistické levice, která nyní ovládá EU. Česká republika má primárně povinnost starat se o bezpečí a svobodu vlastních občanů. Tedy etnických (bílých) Čechů, Moravanů a Slezanů! Nic víc, nic míň. V případě nouze může Česká republika uvažovat o pomoci ostatním západním (v našem řípadě bílých) národům. Například, až muslimové a jejich tamější páta kolona začnou občanskou válku ve Anglii, Francii či Švédsku pak můžeme uvažovat o poskytnutí azylu bílým Angličanům, Francouzům a Švédům. S vědomím, že se případně bez problémů integrují do naší společnosti. Nemáme žádnou povinnost přijímat muslimy, černochy, Vietnamce, Bangladéšany, Indy, Afgánce atd, když ze zkušeností ze sousedních zemí víme, že se integrovat nechtějí a nedokážou! Navíc máme s přistěhovalectvím z jiných kultur ty nejhorší zkušenosti. Stačí se podívat na Cikány, kteří tvořili první multikulturní vlnu po 2. světové válce. Výsledek?!: naprostá většina z nich parazituje na sociálních dávkách, je masivně zapojená do pouličních kriminálních aktivit, terorizuje domácí většinu…. Pak tu máme Vietnamce a ti jsou snad ještě horší příklad! Značná část z nich zapojená do vážné kriminality (drogy, pašování lidí atd), další do legalizace menších podvodů a legalizace výnosů z trestné činnosti vietnamských mafií…. „Integrovaný Vietnamec“ žije pouze ve fantazii pravdoláskařských novinářů CT, Babišonoviny (MF, Lidovky) a Babalonovin (HN, Respekt)… v realitě de facto neexistuje….
2) Přistěhovalci představují pro naši zemi ekonomický přínos a budou nám vydělávat na důchod.
Další přistěhovalecká lež. Seriozní analýzy ze západní Evropy prokazují naprostý opak. Nebílí přistěhovalci jsou pro tamější společnosti jednoznačně ekonomická zátěž. Ostatně nemusíme chodit pro příklady daleko a stačí se podívat na naše „přistěhovalce“. Tedy Cikány a Vietnamce. Má snad někdo pocit, že Cikán na dávkách, či vietnamský drogový dealer představuje pro naší zemi ekonomický přínos?! Muslimové by byli přece ještě horší!!! Navíc jaký ekonomický přínos jsou pro nás přistěhovalci, kteří většinou nemají žádné relevantní vzdělání a přicházejí z výrazně horších kulturních prostředí?! V České  republice existuje dostatek inteligentních a schopných Čechů ve všech užitečných oborech! Navíc kdyby rozumná vláda přestala podporovat humanistické pseudovzdělání, tak by uvolnila další intelektuální potenciál a pracovní potenciál…
3) Přistěhovalci nahradí úbytek bílého obyvatelstva – o to jde neomarxistům u nás a v Bruselu především. Oni nenávidí náš národ a naši kulturu a chtějí ji zničit. Česká republika je hustě osídlená země a žádné další obyvatelstvo nepotřebuje! Současná nízká porodnost v naší zemi má snadné řešení. Kdyby se dalo jen 10-15 procent z částky, kterou se podporují různé neomarxistické deviantnosti jako přistěhovalectví, homosexualismus, genedrismus, enviromentalismus atd, na podporu pro rodinné politiky, pak by jistě došlo k nárůstu natality na požadovanou úroveň….
Česká republiky žádné přistěhovalce nepotřebuje a musíme to dát důrazně najevo.
Napište vašim poslancům, senátorům, vládě a hlavně v příštích volbách odmítněme současný establishment! Tedy žádné ANO, ČSSD, KDU, TOP 09, ODS, Zelené… Volte vlastenecké strany. Pokud se považujete za pravicové voliče pak volte Svobodné, nebo Národní demokracii. Pokud se považujete za levicové voliče, volte buď realistické pro národní politiky z ČSSD. (Jandák, Koskuba atd), Okamuru nebo Komunisty. (Bohužel, dnes jsou komunisté pro naší zemí menší nebezpečí než ANO, či Zelení…!) Uvědomte si, že Váš případný hlas pro ANO, Sobotkovu část ČSSD, KDU, ODS, TOP 09 je hlasem pro masivní muslimské přistěhovalectví a s tím spojená muslimská gheta, masivní kriminalitu, násilí v ulicích a zničení naší země a kultury. Tohle je naše země a nedejme si ji vzít žádným Dienstbierem, Schwarzenbergem, Liškou, Zahradilem, Tominovou-Marxovou…! A nepropadejme panice, že vše je již ztraceno! NENÍ! Dokázali jsme jako Češi přestát nacismus, pak komunismus a přečkáme i EU pravdolásku a jejich přistěhovalecké hordy!!
Zdroj: ePortal.cz