Útok v Rytmu hnoje? Ne. Jen deviantní pisálci zastrčení Havlové do zadnice v akci

Moc tradiční listovní pošty nám do redakce nechodí. Internetová média vesměs jsou čtenáři oslovována elektronicky. O to více jsem byl zvědavý, co se v té velké obálce nachází.  Otevřel jsem jí a tam jakási „Česká jednička,“ jak si sami říkají, tedy Rytmus života, nebo jak jej přezdívají někteří jedinci, kteří mají s tou stokou špatné zkušenosti, Rytmus hnoje. K tomu malý vzkaz: „Jsem v šoku, jak můžou takto lhát. Čtěte na straně 6. Vaše čtenářka. V.S.“

Sprostý lhář a StBácky pěstovanej kretén

Sprostý lhář a StBácky pěstovanej kretén

Přiznám se, že jsem nevěděl co si o tom myslet, ale vzhledem tomu, že to bylo vydání ze dne 16. března a na titulce byla fotka Dagmar Veškrnové, která si zajistila budoucnost svatbou v té době jistě potentním Havlem, tak mi bylo jasno, která bije, jelikož dne 8. března na Parlamentních listech vyšel tento článek: Tohle už bylo na Dagmar Havlovou moc. Podala žalobu za „pravdu o zrůdě“.

A taky, že jo. Rytmus hnoje ukradl citace ze zmíněného rozhovoru, bez toho aby uvedl zdroj, ukradl mou koláž, kde jsem zpodobněn, uvádím koláž, nikoliv fotografii, o to horší, ale také neuvedli zdroj, kde čerpali, tudíž nejen že kradli, lhali a ze zlatokopky dělali chudinku, ale navíc se pod ten článek ani nepodepsali.

Nicméně děkuji. Každý takový plivanec považuji za poděkování a ocenění naši práce, jelikož dělat jí špatně, tak se o nás nezajímají a nešíří hovadiny. Dokud nám doménu vaclav-havel.eu Veš z Krnova neukradne pomocí nacistů z Bruselu, tak tam najdete velký kus pravdy o Havlovi, který by největším zlem, které nás mohlo potkat.

Rytmus hnoje - Veš z Krnova