Získal Karel Gott poslední zrcátko TÝ – TÝ?

V sobotu se ve Vinohradském divadle předávali ceny TÝ-TÝ.  Z kuolárů se nesou informace, že jsou poslední. Možná právě proto působí celý přenos unylým dojmem a Mistr Gott převzal poslední zrcátko. Slavnostního večera předávání zrcátek nejlepším umělcům se letos již TV NOVA nezúčastnila. Jak se k této anketě postaví další televize, se uvidí v následujících dnech.

Karel Gott | Foto: ceskatelevize.cz

Karel Gott | Foto: ceskatelevize.cz

Diváci a fanoušci posílali průběžně hlasy například i nejoblíbenější moderátorské dvojici Lucii Borhyové, či Rey Korantengovi. Ti však na udílení cen z pochopitelných důvodů nedorazili. A tak ceny zbyly na osobnosti České televize a Primu. Co se stalo, nechce zatím žádná televize oficiálně komentovat.

Je například s podivem, že kategorii zpěvačky vyhrála Lucie Vondráčková, které se v Česku neobjevila několik měsíců a pro své fanoušky nepřichystala nic nového ani zajímavého. Stále vyhrávají stejní umělci a tak soutěže běží jak přes kopírák.

Glanc, který začínající anketě dal na začátku nejlepší moderátor všech dob Marek Eben, je pryč. Moderátor Karel Šíp mluví sice chytře, snaží se o vtip, ale pozitivní energie z něj na diváka už žádná nepřeskočila.  Ani vítěz kategorie zpěvák a absolutní vítěz Karel Gott tentokrát na pódiu nesršel vtipem. Mistr v těchto dnech mění kompletní sestavení svého týmu, ze kterého odchází nejen jeho účetní i tajemník. Novou manažerkou by měla být Ivana Gottová a paní Sekaninová, která se bude starat o faktury a administrativu.

Říká se, že na každém konci je hezké, že něco nového začíná. A tak se nechme nejen v anktě TÝ-TÝ, ale také u Mistra překvapit, co to bude.

Převzato z viposobnosti.eu