Kdy socanští paraziti a idioti pochopí, že živnostník je jen člověk, který bez koně táhne svůj vůz?

A nejen VY. Ale i různí Mládci, Středulové, a odborářští bossové s hodinkami za čtvrt mega. Víte to ?  Patrně ne. Tak já vám to povím. Sice ne svými slovy, ale o to výstižněji. Aby se na mě jako na živnostníka, který platí daně, odvody za zaměstnance atd pohlíželo, pod vedením štváčů z odborů  jako na  zloděje a parazita. Budiž. Že na mě  chystá ministerstvo financí hon jako na nejhoršího zloděje a budu se muset nechat online šmírovat, budiž.  Ale aby mi teď ministryně sociálních věcí vyhrožovala, že za celý život práce a placení daní skončím nedůstojně na dávkách, to už je značně přes čáru!  

Socan Jan Mládek | Koláž: radekblazek.blogspot.cz

Socan Jan Mládek | Koláž: radekblazek.blogspot.cz

Možná ale je to tím že máte, milí jmenovaní,  kolem sebe vlčí mlhu, na nose brýle mámení a proto nevidíte, „kterou stranou vlastně  kočka prdí“. Dobrá, uvedu vás do obrazu.

Jednou v noci jsem přelupával TV programy a mezi jinými na mě vybafl i záznam z jednání Slovenského parlamentu. Nevím, kdo to řečnil, nicméně moudrost kterou pronesl, byla velká.Přeloženo do češtiny:

Pro někoho je podnikatel jen vzteklý vlk, kterého je třeba zabít. Pro jiného  zas kráva, kterou lze nepřetržitě dojit. A zatím je to ve většině případů jen ČLOVĚK, který bez koně táhne svůj vůz…

Zdroj: ePortal.cz