Žádné přistěhovalce z Afriky u nás nechceme. Ti co už jsou v Evropě? Poslat pěkně zpátky

Poslední dny přinesly opět příšernou ukázku neomalenosti, trapnosti a hanebnosti současných postdemokratických „elit“. V reakci na několik potopených lodí s ekonomickými přistěhovalci a několik stovek utonulých nešťastníků evropské „elity“ opět vytáhly otřepanou písničku o potřebě solidarity a naší údajné morální povinnosti převážně muslimské uprchlíky z Afriky a Asie přijmout a v Evropě nechat.

Imigrační-invaze-moru

Přitom většina evropských zemích praská ve švech, kriminalita přistěhovalců dosahuje rekordních výšin, o jejich integraci již nikdo vážně nahlas ani nemluví… Problém se začíná již reálně týkat i naší země. Tlak EU byrokratů na povinné přijímaní „uprchlíků“ narůstá a je jen otázkou času, kdy se mu současná EU kolaborantská vláda ANO, ČSSD a KDU podvolí. Děsivé ale je, že na to nijak nereaguje opozice. Tím nemyslím pravdoláskařskou TOP 09, tak by tu nejraději měla muslimská gheta hned zítra. Jde mi převážně o normální strany. ODS se raději (ve snaze zalíbit se pražské havlistické pseudo elitě) věnuje zákazu cesty.

Presidenta do Moskvy na oslavy porážky nacismu. Svobodní P. Macha se zase věnují zákazu prodeje sudového vína….. T. Okamura se poté, co mu pravdoláska rozvrátila stranu, stáhl do ústraní… DSSS je v rozkladu. Slyšet není ani Národní demokracii. Nikdo z nich nemá odvahu vstát a říct nahlas. „Žádné muslimské přistěhovalce tu nechceme a nikdy je nepřijmeme“! „Naopak plánujeme odsun těch současných zpět do jejich vlastí“! Přitom většina původních bílých voličů by podobnou politiku podpořila. Veřejnost téma imigrace vnímá velmi citlivě a úspěch iniciativ typu „Islám v CR nechceme“ to jen potvrzuje. Ukazuje se bohužel, že současné „elity“ nejsou ochotny za svůj národ a zemi bojovat. Naopak ho již zradily, nebo plánují zradit. Budeme si tedy muset pomoci sami. Začněme tím, že nahlas řekneme „Muslimské přistěhovalce tady nechceme“ Tohle je naše země!!! Další přijde samo! Přestaňme se schovávat za fráze „Islám v CR nechceme“. Je to pokrytectví! Bez muslimských přistěhovalců by nebyl ani islám a s ním spojené „obohacování“. Mluvme a jednejme jasně. Naše země a národ to potřebují! Staňme se opět pány ve svém vlastním domě!

Zdroj: ePortal.cz