Potápění lodi s imigranty je blbost

Osobně cítím povinnost se silně odmítavě vyjádřit k názoru Petra Hampla a Martina Konvičky, že je přijatelné potápění lodí s uprchlíky u břehu Itálie. Podle mého názoru je takovýto názor v jasném rozporu s hodnotami naší židokřesťanské civilizace a mají blíže spíše k hodnotám militantního ateismu a pohanství.   Známy sociolog Petr Hampl napsal, že je morálně přijatelné potápění lodi s uprchlíky u břehu Itálie. Nepřímo jej v jeho názoru podpořil i lídr iniciativy Islám v České republice Martin Konvička. Celou kauzu podrobněji rozvádějí Parlamentní listy zde.  Konvičkův názor si přečtete zde.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Byť Hampl i Konvička mají mnohdy pravdu, tak v této věci se hluboce mýlí a uvažují podobně militantně jako muslimové. Chápu, že zde jde o emoce a strach naších občanů z přílivu milionu imigrantů z Afriky a islámského světa, ale jejich „návrh“ by problém masové migrace nejen neřešil, ale spíše vyhrotil. Dalo by se totiž čekat, že potápění lodí by vyvolalo vlnu nenávisti a ozbrojené podpory pro násilné proniknuti imigrantů do Evropy. A nevěřím, že při současném žalostném stavu naši společnosti, by se Evropané dokázali ubránit milionům ozbrojených imigrantů, které by případně podpořily státy nepřátelsky naladěné vůči  EU.

Taktéž by masové vraždění imigrantů bylo jasně v rozporu s etickým kodexem židokřesťanské civilizace. Takovým způsobem se totiž chovali militantní ateisté nastolující teror francouzské revoluce, nacismu a komunismu, ale ne civilizovaní příslušníci civilizace odvolávající se na židokřesťanskou tradici, a je jedno jestli jsou věřící nebo jsou ateisté s hodnotovým systémem vzešlým z židokřesťanské civilizace.

Přes nesouhlas s tímto názorem pánu Hampla a Konvičky, tak souhlasím s jejich názorem, že Evropa čelí vzrůstající snaze milionu obyvatel Afriky a islámského světa nastěhovat se do Evropy a vykořisťovat zde žijící, a zatím ještě většinově, domorodé obyvatelstvo a to skrze sociální systém.

Oba pánové se diví tomu, že většinu uprchlíku tvoří muži, ono je to ovšem logické. Kdyby se na cestu vydala celá rodina, bylo by to nákladné a velmi těžké, takto vyrazí syn/manžel/otec a po úspěšném dosaženi Evropy a získáni povolení k pobytu či azylu si již legálně doveze zbytek rodiny. Je to finančně i logisticky mnohem jednoduší.

Jak bych tedy řešil celou situaci já?
1.    Nasazením speciálních složek tajné služby koordinující svou činnost s policií, které by odhalovaly sítě pašeráku a převaděčů a identifikovaly nejen malé ryby, ale i ty velké stojící v pozadí.
2.    Zpřísnil bych tresty pro převaděče a to velmi tvrdě. Klidně jim dát doživotí v pracovním táboře a ne v luxusním hotelu, jak si naše věznice představují lidé jako ombudsman Šabatová a spol.
3.    Převaděčům zabavit veškerý majetek.
4.    Zadržené imigranty na pobřeží Itálie (tedy již půdě EU) odeslat do detenčních táboru ve francouzské Guyany nebo Grónsku a udělit jim trvalý zakázat vstupu na území evropské části EU. Imigranti by se asi hodně divili a příště by s již třeba dali pozor, pokusit se dostat do EU nelegálně.
5.    Uprchlíky zadržené na moři vrátit zpět do místa vyplutí, ale odebrat jím identifikační znaky a zakázat jim trvale vstup do EU. Takže pokud by se jim příště podařilo dostat se do EU i přes kontrolu, tak při zadržení na území EU by byli okamžitě vyexpedováni pryč.
6.    Masová kampaň v mediích a  roznosem letáku v jazycích Afriky a islámského světa o tom, že ilegální imigrace do Evropy se nevyplatí.

Celkově, by jsme měli ukončit ten šíleny multikulturalismus v EU a jasně říci, že masová imigrace je pro nepřijatelná a odmítnout přijímat masy kulturně odlišných imigrantů.

Již dnes nemají v Evropě desítky milionu domorodců práci a živoří na sociálních dávkách, další miliony imigrantu to jen zhorší. Již dnes český daňový poplatit platí ročně minimálně stovky milionu korun na podporu imigrantů v EU. Ty peníze pak chybí naším občanům a hlavně do budoucna nebudou peníze pro nás, co dnes platíme daně a budeme pak živořit jako ti Afričani a muslimové. Jen aby se naplnily vlhké sny multikulturalistů a levice.

Je už třeba jasně říci, že my, občané České republiky nejsme povinni platit a živit ty co se množí bez ohledu na to, jestli se dokáži uživit anebo na ty co se ve své domovně mezi sebou vraždí a chovají barbarsky a pak si myslí, že si v Evropě odpočinou v našem sociálním systému.

Klidně si říkejte, že jsme rasista, xenofob či extremista, ale fakta jsou jasná. Buď se jasně, ale civilizovaně postavíme masové imigraci do Evropy, tomuto novodobému stěhováni národu, nebo demokracii dříve či později padne a v Evropě opět vypuknou rasové války.

Zdroj: Blog autora