Všechna zvířata jsou si rovna, některá jsou si však rovnější

Co se stane, když starosta malého města zadá zakázku v řadu desítek tisíc bez výběrového řízení? Přijde si pro něho policie,  Luegenpresse (prohlaný tisk=mediální mainstream) ho bude vláčet v bahně pomluv a ten člověk skončí buď v kriminále, nebo v blázinci. Co se stane, když ředitel vládní agentury „pro sociální začleňování“ zadá výběrová řízení na miliony na mediální kampaň „proti násilí z nenávisti“, či sype desítky milionů spřáteleným „neziskovkám“ bez jakékoliv kontroly?

Prasata

Prasata

NIC, nestane se vůbec nic. Leda by opravdu naštval nějakého důležitého pravdoláskaře, který by ho nanejvýš odvolá z funkce. Žádné policejní vyšetřování, žádné ostouzení v ČT, či Babišonovinách, nebo Bakalonovinách.
Celé to připomíná Orwellovu zvířecí farmu „Všechna zvířata jsou si rovna, některá jsou si však rovnější“. Převedeno do češtiny. Když jsi pravdoláskařský politik, „umělec, úředník, nebo „neziskovkář, tak pro tebe české zákony neplatí. Můžeš krást, lhát, přidělovat granty kamarádům a nestane se ti vůbec, ale vůbec nic. Ještě se případnými pokusy „aktivistů“ na tvojí nepravost poukázat (těch, co to platí z daní) budeš cítit pobouřen a dotčen. Taková drzost, chtít kontrolovat tak vznešené instituce jako jsou etno „neziskovky“, či vládní etno agentury?! Vždyť jako správný etno neziskovkář bojujete za lepší svět a to může mít podobu i vašeho tučného bankovního konta. Navíc kumpáni z médií a spolčení byrokraté a majitelé etno „neziskovek“ tě veřejně podpoří!
Prostě být dnes pravdoláskař znamená být příslušníkem vyšší třídy, kde se nemusíte bát policie, ani soudů a můžete si dělat, co chcete. Žádný skutečný trest vám nehrozí.
Třeba nedávno odvolaný p. Šimáček z agentury pro sociální začleňování. Když došlo mezi profesionálními začleňovači a lidskoprávníky (tedy lidmi, kteří v životě nikdy normálně nepracovali) k bitvě o moc, tak se ukázalo, že uvedený pan Šimáček zadával milionové zakázky zcela bez schválení nadřízených a výběrových řízení, prý vše „spěchalo“. Každý přece musí pochopit, že taková kampaň „proti násilí z nenávisti“ (ne to není žert, ta kampaň se tak opravdu jmenuje) nemůže počkat ani den déle, svět by se bez ní zbořil. Jeho nadřízený ho proto odvolal. Tím to ale končí. Žádné trestní oznámení, žádná hloubková kontrola v jeho úřadě. Občané zapomeňte!
Pan Šimáček se časem reinkarnuje v nějaké jiné vládní etno agentuře, nebo „neziskovce“ a bude „začleňovat“ dál. Stejně jako se nic nestalo A. Vondrovi kvůli kauze PromoPro. Vždyť pro pravdoláskaře přece zákony neplatí. Připadá vám tenhle postdemokratický svět normální….?! Ještě, že existuje ta vyšší spravedlnost. Tam p. Šimáčkovi žádné spřátelené neziskovky, či prolhaná multikulturní media nepomohou. A ten soud čeká na každého z nás.
Zdroj: ePortal.cz