Kalousku, chcípni na rakovinu a podřežeme ti rodinu!

Zdroj: eportal.cz | Tak se nám dostalo do oběhu telefonní číslo na pana Kalouska. Pro některé lidi, jak je vidět, to byl předčasný dárek pod stromeček. Nejlepší minstr financí světa se o sobě dozvěděl, že je lehká děva, že mu shoří dům a že bude viset a jeho rodina zemře…

Hned ze začátku vám řeknu, že já některé politiky opravdu nemusím a je mi z nich zle. Kalousek se mezi ně počítá. Štve mě jeho arogance, jeho drzost, jeho nápady jak oškubat chudé ještě více a další a další. Napsal jsem o něm již i některé blogy, kde je jasně vidět můj postoj k němu. Byl jsem na něj naštvaný, když zfackoval mladíka na ulici, který na něj řekl svůj názor. Prostě ho nemám rád za to, jak se chová. Toť ale vše.

Jak mu někdo může přát smrt rakovinou? Jak mu někdo může chtít podpálit dům? Nejhorší je, že mu někdo chce i podřezat rodinu, děti…

Lidi (jestli to není moc laskavé pojmenování), já vím, že vás tento pán nesmírně vytáčí, ale tohle už vážně přeháníte! Štve vás? Nevolte ho a dostaňte ho od koryta! Pokláboste o tom v hospodě nebo si vyjděte do ulic…ale přát jeho dětem smrt? Za to, že jsou jen jeho děti?

Každý, kdo napsal takto tupou, hloupou smsku, kde mu jakkoliv vyhrožuje je pro mě stokrát horší člověk, než je tento ministr. Jste opravdu tak ubozí nebo jste jen duševně nemocní? Tak jste si ulevili tím, že chcete pozabíjet jeho rodinu?

Vždy sem byl znechucenej ze zdejší politiky, ale jak vidno, tento hnus a svinstvo se dostalo i mezi lid…