Připravme se na tvrdý občanský odpor a braňme naši vlast proti invazi z Afriky

Když jsem dříve slyšel řeči o spiknutí nadnárodní byrokracie a jejich globalistických „bossů“, tak jsem se usmíval. Měl jsem k těm takzvaným konspiračním teoriím despekt. Nechtěl jsem věřit, že mezi námi existují chorobné mozky, které chtějí zcela zničit naší kulturu a vyhladit bílou rasu…Jenže asi se budu muset jejich autorům omluvit. Jak jinak mám totiž chápat poslední kroky ohledně „řešení“ tzv uprchlické krize?!  Vždyť návrhy EU byrokratů podporované OSN jsou neuvěřitelné.

Invaze moru

Invaze moru

1) EU nasadí armády a námořnictvo nikoliv proto, aby zabránilo ilegálním imigrantům v cestě do Evropy, ale proto, aby je do Evropy bezpečně dopravilo…?!?!. Prý z „humanitárních důvodů“…
V praxi to bude znamenat, že si mladý černoch z Nigérie nasedne na člun a připluje k první hlídkující lodi a ta ho bezpečně odveze do Itálie, Španělska, Francie…. a tam ho vypustí, aby začal plundrovat sociální systém a zapojil se do kriminálních aktivit…. To nelze nazvat jinak než šílenost… To bude přirozeně znamenat masivní nárůst počtu „imigrantů“. Protože jestli to předtím byla drahá a nebezpečná cesta, tak teď to bude levné a pohodlné cestování na palubě válečných lodí.. kdy by to to nebral. Je vyloučeno, aby si tento důsledek nadnárodní byrokraté neuvědomovali! Proto se musíme domnívat, že to dělají záměrně a jejich cílem je naopak rychle zvýšit počty nebílých přistěhovalců v Evropě. Důvodem bude pravděpodobně narůstající odpor proti EU jako takové. EU byrokraté tedy hrají vabank, chtějí do Evropy natahat maximální počty imigrantů dříve, než se v řadě zemí změní politické klima. Jejich cílem je zcela zničit a rozvrátit bílou západní kulturu. Masy mladých černochů a Arabů budou jejich armádou proti vlastním národům…
2) EU byrokratům je rovněž jasné, že není možné, aby vedle hořící západní Evropy existovala bílá střední a východní Evropa. Ta by totiž západním vlasteneckým silám mohla poskytovat účinnou podporu v budoucích občanských válkách s přistěhovalci. Proto se rozhodla nasadil masy přistěhovalců i tam a chce se pokusit rozvrátit případný odpor proti muslimské-černošské kolonizaci celé Evropy.
Proto je zavedení tzv. kvót pouze otázkou času. Vláda ANO a CSSD a Lidovců je připravena to odsouhlasit. Byť pro veřejnost hraje divadlo a naoko kvóty odmítá. Pak ale vše svede na nutnost podřídit se EU „většině“ a „humanitární důvody“.
Jak tomu zabránit?
Připravme se na otevřený občanský odpor. I kdyby kvůli tomu mělo dojít k masovým nepokojům a konfliktu s havlistickým establishmentem…. tohle je naše země, nás bílých Čechů, Moravanů a Slezanů a stejnou ji chceme předat našim dětem!
Zdroj: ePortal.cz