Je Jakub Janda nýmand, šašek, či eurokurvička? Vždyť nesahá většině ani po prdel

Pozoruji tweety a posty jistého Jandy z tigl-tanglu Evropské hodnoty. Úžasný hoch a pilný. Akorát že to co z něj padá uvádí jak mne, tak moje přátele či folowery v úžas,  jak někdo kdo zjevně nebýt přissát na dotační cecík se neuživí, glosuje dění včetně šťouců do lidí kterým nesahá jak intelektem, tak životními zkušenostmi ani po kotníky. 

Jakub Janda český jidáš v žoldu EU, takový prounijní agitátor

Jakub Janda český jidáš v žoldu EU, takový prounijní agitátor

Nejlépe ho jak z jeho vlastního postu vyplývá ohodnotil mně neznámý ing.Černý: „Žasnu, jak se vždycky někde vynoří nýmand, který nic nedokázal, nic neumí, kterého nezná sousedka z ulice a bez uzardění hodnotí a uráží člověka, kterému nesahá ani po prdel. Člověka, jehož významu se v životě nepřiblíží ani na dohled. Šašek ……“.

Ale hlavně, že tento nýmand je zabořen v europrdeli až po botky. A je schopen hájit zvěrstva jako třeba fotovoltaiku, biopaliva, imigraci a nakonec i takovou hovadinu jako je zákaz názvu pomazánkové máslo, kterou se zabýval Evropský soud, který došel k závěru, že pomazánkové máslo není tradiční specialita. Česká republika definitivně neuspěla se snahou získat od Evropské unie „povolení“ pro název Pomazánkové máslo. O tom, že tento český výrobek nesmí být nazýván máslem, rozhodl Soudní dvůr EU už v říjnu 2012. Jako máslo mohou být v unii označeny jen ty produkty, u nichž mléčný tuk tvoří nejméně 80 procent. České Pomazánkové máslo přitom obsahovalo nejméně 31 procent tuku, a je tedy spíše pomazánkou.

Tak jo, není máslo, ale chápe ta nadutá Evropská komise, že ničím tolik neubližuje jménu EU, jako právě hloupostmi podobného druhu ? Ty desítky tisíc dobře placených úředníčků, co už se vůbec nezodpovídají voleným politikům a každý den aktivně složitě vymýšlejí další nesmysl, překážku nebo zákaz, namísto racionálních věcí ….. jen aby ta jejich „umělá potřeba“ vydržela co možná nejdéle ….Jak pravil přítel ve svém komentáři. Koukám, že ekonomika v EU utěšeně roste, celá EU vzvétá, žádné problémy s imigranty, islamismem a islámským terorismem nemáme, Řecko udělalo zázračný restart, EU je energeticky bezpečná jak nikdy před tím a tak tedy euroúředníci mají čas zabývat se pičovinama. Kluci mlékárenští,  měli jste ho pojmenovat takhle a to bych chtěl vidět toho kdo by si to troufl zakázat.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční