Když darmožrouti a svoloč pro integraci cigošů stávkujeí tak se lid vesele baví

<Státem luxusně placení „etno neziskovkáři“ z vládní „agentury pro sociální začleňování“ vyhrožují státu stávkou. Stalo se to poté, co byl odvolán její ředitel M. Šimáček. Tento nikdy skutečně nepracující filuta s luxusním ročním platem 872 000 tisíc! (psali jsme o tom zde Tak to je nehoráznost nejvyššího kalibru! Podívejte se, kolik a za co bere tento konkrétní státní úředník peněz ) byl odvolán za „maličkost“. Ukázalo se, že v hospodaření Agentury byly vážné finanční nesrovnalosti a zadával milionové zakázky bez výběrového řízení. (Popsáno zde Zadával milionové zakázky zcela bez schválení nadřízených a výběrových řízení. Hádejte, co se mu stalo?)

Chudáčci - je to námaha tahat se s tolika zlatem

Chudáčci – je to námaha tahat se s tolika zlatem

Převedeno do srozumitelné češtiny, prostě asi přihrával kšeftíky spřáteleným „neziskovkám“a firmám. To je ve světě eu byrokratů a „neziskovkářů“ úplně normální a proto také onu „práci“ dělají…. Hlavní příjem v neziskovkářském podnikání totiž není z platu a oficiálních prebend, ale právě z hospodaření s granty. Sice máte jako vedoucí neziskovkář vysoce nadprůměrný plat, pěknou kancelář a minimum práce, ale na skutečné zbohatnutí by to nestačilo.

Hlavní peníze proto většinu neziskovkářským bossům obvykle plynou z „provozí, kickbacků, či podílů“ ze zadaných zakázek, či získaných grantů. Na rozdíl od volených politiků a běžných úředníků je totiž neziskovkářský boss zcela bez kontroly a nedotknutelný. Jemu žádná skutečná kontrola a následné trestní stíhání nehrozí…. Navíc by ho spřátelená vládnoucí třída a media ochránila. ( Mají také své lidi v hlavních mediích. V minulosti byl zaznamenán případ, kdy jeden z hlavních bossů etno byznysu zvaného Romea, jistý Patrik B. pracoval jako cenzor v Mladé frontě, kde z titulu své funkce bránil publikování textů o kriminalitě menšin a podivném hospodaření etno neziskovek…) Proto každý správný neziskovkářský podnikatel má fungující síť dodavatelů, se kterými se dělá business a dělí se následně o „zisk“.

Ideálem přirozeně je stav, kdy „neziskovka“ sice má zaručený příjem od státu, EU grantů atd, ale je tzv. „nezávislá“. Tedy nepodláhá žádné kontrole. Jako například většina cikánských „neziskovek“ …. ale podobně „hospodaří“ i většina agentur EU. (Je jistě náhodou, že nejvíce mladých euro milionářů dnes sedí právě v Bruselu….)

Není také divu, že hlavním požadavkem stávkujících neziskovkářů z Agentury pro sociální začleňování je ona „nezávislost“. Převedeno do češtiny. Chceme státní peníze, ale žádnou kontrolu!!!!

Ostatně pracovními výsledky se za ta léta prezentovat mohou těžko. Po 25 letech masivního začleňování a miliardových investic, jsou vztahy mezi privilegovanými menšinami (Cikáni, Vietnamci atd) a českou bílou většinou na nejnižším možném bodu. Většina Cikánů je na dávkách. Kriminalita menšin je na historickém maximu a nadále roste…

V normální společnosti by podobná stávka představovala pro stávkující neziskovkáře obrovské riziko. Okolí by si povšimlo, že stejně žádný přínos neznamenají a požadovalo by jejich zrušení. My však již v normální společnosti více než 10 let nežijeme a stávkujícím neziskovkářům žádné nebezpečí rozehnání nehrozí. Současná vládnoucí třída se s nimi spolčila proti většinové společnosti a tak je chrání. Ale jejich stávka přece jen jistou výhodu má. Na chvíli si oddechneme od jejich mezietnického štvaní a šikanování. Proto jim přejme dlouhou stávku!!!

Zdroj: ePortal.cz