Nejvyšší čas zrušit zločineckou Evropskou unii. Včera bylo pozdě

Na co sáhla, to zatím zkazila. V Bruselu vystavěla nejnesmyslnějšího byrokratického molocha světa. Dotacemi pokřivila tržní mechanismy a charaktery všech, kteří o nich rozhodují. Teď prosazuje nesmyslný přístup vůči imigrantům. Komisařům Unie nedošlo, že teď se právě hraje o existenci Evropy v podobě jak ji známe a která se vyvíjela po dvě tisíciletí. Mají tendenci ke vstřícnosti, která způsobí jen další přívaly imigrantů.

Ilustrační snímek - EU cesta do pekel

Ilustrační snímek – EU cesta do pekel

V Africe žije miliarda lidí. V Indii a zemí sousedních 2 miliardy. Naprostá většina z nich žije proti Evropanům už více než století tak bídně, že i evropský bezdomovec se má líp. Proč stejně houfně neemigrovali před padesáti, či třiceti lety?

Tam je třeba hledat řešení. Spočívá v mírných pravidlech a štědrosti sociální politiky. Začne-li je Evropa přijímat na své území, či jen připustí naději azylu, půjdou sem, třeba i opakovaně zkoušet, zda se i na ně štěstí usměje.

Většinou přitom jde o lidi, které se do evropského prostředí absolutně nehodí. Na umravnění těch, kteří jsou vývojově o staletí pozadu, by byly třeba tresty, které v Evropě platívaly v období středověku. Pouhé odnětí svobody v podobě pobytu, v jejich očích, přepychovém vězení, navíc s pravidelnou stravou a péčí o vězně je neodradí, ale spíš zláká k páchání trestné činnosti.

Dosud někteří znali jen zákon přírody. Živili se sběrem a trháním plodů, které jim štědře nabízela příroda a podobně mohou vnímat i zboží vystavené v regálech hypermarketů. Ženy jsou pro ně samice a je-li bez samce, je k mání. Jde-li s mužem, který je od pohledu slabý, poměří s ním síly a po vítězství je žena pro ně zaslouženou kořistí.

Tvrdí, že jdou do Evropy, ve které je trvale kolem 25 milionů vyučených či vystudovaných nezaměstnaných, hledat práci. Samozřejmě, že lžou. Jdou sem na doporučení těch, kterým se už EU postarala o přijetí a kteří čerpají sociální dávky, umožňující život, o jakém se jim v Africe ani nesnilo. Bude-li Evropská unie v této politice pokračovat, porostou počty, podobně toužících po blahobytu, geometrickou řadou a stejně rychle se bude i blížit krach evropské civilizace.

Zdroj: Blog autora