To je útrpný konec, co nám připravují. Muslim nám diktuje, jak se máme k invazi moru chovat

To je děsivé – právě čtu, že Evropská komise představí evropský program pro imigraci do EU na základě kritiky vysokého komisaře OSN pro lidská práva Zajda Raada Husajna (!!), který řekl, že EU by měla imigranty vítat a ne je držet za hranicemi. Takže posloucháme muslima, že máme být vstřícní k imigraci muslimů do Evropy? A ještě to sami zaplatit? Tak to je konec…

Islamistické prase drží uřezanou hlavu

Islamistické prase drží uřezanou hlavu

EU nám nutí kvóty a jedinou variantou, jak zabránit přílivu afrických a arabských ilegálních imigrantů do ČR je celostátní referendum. Bohužel však můj návrh ústavního zákona o celostátním referendu vloni Poslanecká Sněmovna zamítla hlasy ČSSD, ANO, KDU-ČSL, TOP09 a ODS. Takže tyto strany vzali lidem možnost se jakkoli bránit proti zvůli politiků. Zapamatujte si to! A neskočte jim zase ve volbách na lep!

Já jsem samozřejmě od počátku absolutně proti přílivu imigrantů do ČR. Ale jak víte, první krok, který hraničí s vlastizradou, již udělali minulý měsíc čeští europoslanci za ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a další, když hlasovali v Evropském parlamentu pro rezoluci, která bude legálně rozdělovat ilegální imigranty po celé EU. Rezoluce byla i díky jejich hlasům většinově v Evropském parlamentu odsouhlasena. Evropská unie by tak měla zavést kvóty pro přijímání ilegálních imigrantů jednotlivými zeměmi EU a všechny země mají věnovat více prostředků na pomoc imigrantům. Celou rezoluci Evropského parlamentu finálně podpořil i šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Nejsem necita, ale na to prostě nemáme. Výsledkem bude jen sociální pnutí a velké problémy. Náš stát i EU jsou zadlužené až po uši, nemáme kvůli hospodaření dosavadních vlád peníze na důchody, na nemocné děti se sbírají plastová víčka. Podle policejních statistik stoupá za současné vlády v ČR kriminalita cizinců. A ještě budeme přijímat a živit ilegální imigranty z Afriky či Arábie? Do těchto plánů zapadá i aktuální vládní návrh, aby měli nově i cizinci z třetích zemí, kteří u nás žijí a nemají občanství, volební právo. Je vidět, že vládní strany hledají hlasy kde můžou. Já s tím samozřejmě zásadně nesouhlasím.

Proboha, proč jste před rokem volili do Evropského parlamentu takové kandidáty?

Já jsem jako jediný parlamentní politik vloni upozorňoval na nebezpečí imigrantů, byl jsem za to popliván médii i ostatními politiky včetně dnešních pučistů v Úsvitu, udělali ze mne xenofoba či dokonce rasistu – a do roka a do dne došlo na moje slova.

Chování Evropské unie je plíživým bouráním naší státnosti, ke kterému žádná vláda ani poslanci nedostali od občanů mandát.

Česká republika je zem naše, pány v této zemi jsou čeští občané a my se nesmíme stydět nahlas říct: „Je to naše země a my budeme rozhodovat, koho do svého domova pozveme a koho ne“. O tom nikdy nemůže a nesmí rozhodovat bruselská komise.

Zdroj: EUportal.cz