Evropská unie zakázala tradiční zabíjačky vepřů, ale vraždění svých občanů islamisty podporuje

Do Evropy se prý společně s uprchlíky dostávají i bojovníci Islámského státu. Je to pro ně skvělá příležitost ke splnění slibu o rozšíření svých hranic. Mnohokrát nás varovali a přesto jsme je neposlechli. Horko těžko musíme celá ta léta rozdýchávat zhýralost a marnivost všech těch evropských pohlavárů i jejich prapodivné zákazy a příkazy. Snad každý měsíc se bouříme, že nastal čas odejít z Evropské unie. Jednou je to kvůli syrečkům, jindy kvůli zabijačkám a pomazánkovému máslu, ale ještě nikdy to nebylo kvůli samotné bezpečnosti nás všech.

Vděk islamistických prasat

Vděk islamistických prasat

Brusel nám svojí neuvěřitelnou humánní tupostí pozval teroristy zdarma a ještě s otevřenou náručí. Pozval někoho, koho se ve dne v noci bojíme zatím jen na televizních obrazovkách z pohodlí našich obýváků. „Žádný uprchlík ani přistěhovalec, který bude zjištěn na moři, nebude proti své vůli poslán zpátky!“ Evropská unie se nejspíše zlikviduje sama.

Potencionálním teroristou může být každý, kdo se z oněch koutů světa do Evropy dostane. Nikdo z nich nezná skutečnou hodnotu života. Vždyť se mezi sebou co nejbrutálněji zabíjejí nejen doma, ale kvůli víře ještě i na uprchlických člunech. Co když jim tady nevyjdeme vstříc? Jak se k nám budou chovat? Asi musíme počkat na první uřezané hlavy, aby se začalo něco dít. Ale na jakém čísle se to zastaví? Milion? Deset milionů? Každý další promarněný den pro nás znamená směr vývoje naší budoucnosti.

Znám celkem dobře mentalitu lidí z arabského světa. Nechci jednou vidět Karlův most bez soch, stadiony beze sportu, nešťastné ženy v burkách a zbraně a násilí v ulicích. Jedno nás ale poslední vývoj naučil. Milovat Evropu i všechny její hodnoty a možnosti, které si jindy ani neuvědomujeme. Politika Evropy sklouzla do neskutečné perverze, se kterou je potřeba se okamžitě vypořádat. Zbavme se nejdříve ukřičených evropských humanistů a teprve tehdy se zbavíme i problémů s imigranty. Je za pět minut dvanáct!

Zdroj: Blog autora