Kdo je prase? Sprostá Jana nebo ten lump, co ty prasárny zveřejňuje? Místo rituální sebevraždy Ištvána a Šlachty tady soud pouští fekální odposlechy pro dokreslení…

Poté co padla vláda, našly se desítky kilo zlata a stovky milionů korun, v klepetech odvedli kdekoho to konečně došlo k soudu, kde jsme zjistili co se za tím skrývá. Dozvěděli jsme se, že jsme měli premiéra děsnýho podpantofláka, kterýmu vládla železnou rukou domina. A to uznejte, je zásadní důvod pro státní převrat. Pomiňme otázku, jak je možné odposlouchávat premiéra země, protože nebýt toho, nevěděli bychom, že jeho manželka je čůza. A to uznejte je vážný důvod pro pád vlády. Protože bábovka tu vládnout nemůže.

Duševně nemajetný a patrně i nemocný Ištván

Duševně nemajetný a patrně i nemocný Ištván

A naše presstitutky místo toho, aby hájili osobní svobodu, zveřejňují odposlechy ryze soukromých hovorů dvou lidí. To, že soud vypustí do etéru tyhle sračky je taky dílo. Aby bylo jasno. Rozhodně nehájím dominu které by slušel latexový obleček a bičík. Ani toho slabocha co jí ani neuměl chlapsky poslat do….však víte kam a pak si ji dokonce vzal. Co mne na tom vzteká, je ta prvoplánová účelovost.

Z odposlechu vyplývá, že nedomlouvají žádný zločin, nekšeftují s funkcemi, nedohadují zneužití žádné zpravodajské služby. Soud tuhle prasárnu vypustil prý jen „pro dokreslení“. A co měl dokreslit? Asi že dva roky starý zátah stovek samopalníků v bytech, kancelářích, bankovních sejfech a nakonec i na úřadu vlády něco odhalil. Mělo jít o rozbití korupční sítě, jaké porevoluční Česko nepamatuje. A výsledek?

Zatčené exposlance ODS už stát s omluvou odškodnil, Ivo Rittig dosavadní výsledky vyšetřování pobaveně glosuje na Twitteru, ostatní „korupčníci“ se zdají být v klidu. Místo toho jsme se dozvěděli, že Nagyová nezdanila kabelky, které jí nosili prominenti cestou k Nečasovi, a vojenská tajná služba je parta diletantů, která poslouchá sekretářku. Zatím je to tedy pěkný průser. Jak glosoval jeden publicista. Jsou-li jediným výsledkem nějaké kabelky a nějaké odposlechy, kde ordinérní kantýnská sprostě nadává manželce premiéra i jemu samému.

Průser je, že bezpečnostní složky, které mají dbát o ochranu premiéra podobné odposlechy nezjistily (člověk se hrozí toho, kdo všechno mohl našeho exPM tak velmi snadno odposlouchávat). Průser je, že bezpečnostní složky, které mají dbát o ochranu premiéra tu bandu nerozstřílely na prahu Strakovky.

A konečně naprosto nebetyčný průser je, že nikdo z Ištvanových a Šlachtových nadřízených těm dvěma tragikomikům nenaznačil, jak si lidé v jejich postavení, třeba v Japonsku, mohou zachovat poslední zbytky cti. A když všechen ten redudantní balast vyškrtáme, tak nezbude téměř vůbec nic a to je podstata celého toho průšvihu. Příběh se jmenuje „Jak ten Důmyslný rytíř české justice Don Quijote de la Olomouc položil vládu a v ruce měl (a hlavně má) úplné kulové…

Zdroj: paulczynski.cz | Text byl redakčně krácen | Autorem titulku je redakce webu …bezpolitickekorektnosti!