Pokrytecká maškaráda předávání Nobelovy ceny EU se obejde bez nás. A soudruh Zaorálek se může zjevit. Konečně Nečas zabral!

Zdroj: ePortal.cz | Soudruh Zaorálek se nezapře. Smál jsem se, jak se rozčiloval, že Česká republika nevyslala nikoho na předávání Nobelovky Evropské unii. Tahla maškaráda se díkybohu obejde bez nás. Kdyby jenom tohle současná vláda udělala, budu ji navždy velebit a pět na ni chvály do konce svého života…Jasně, že trochu kecám, ale jsem nadšenej, že si uchovala zdravý rozum.

Zabedněnec Zaorálek mektal něco o nedostatku loajality a ostudě. Hm, mně zase přijde jako strašlivá ostuda, že vůbec EU Nobelovku získala. A nemyslím si to jen já. Někteří z oceněných v minulosti touto dnes již zbytečným oceněním se také ozvali.

Je to dneska hodně pokrytecká doba, když musíme všichni kejvat poslušně hlavama a otrocky drmolit, že EU si tu Nobelovku přece zasloužila.

Lidi, otevřete oči. Nobelovka pro EU má stejnou relevanci asi jako, když ji dali teroristovi Arafatovi.

Je úplně jedno, jak dlouho a s jakým sveřepým fanatismem se nás o správnosti volby budou všichni ti blázni snažit přesvědčit. Všichni víme, že tahle cena je fejk a jedna velká lumpárna.

Jeden z posledních marných pokusu dát týhle euro verbeži mandát k tomu, aby mohli dál šířit svůj oblbující socialismus.

Evropská unie mele z posledního, a tak se jí snaží marxistická mafie podat zázračné pilulky. Je nechutný, že se vůdcové současné Evropy snaží tvářit, jako, že si EE tu cenu jako fakt hodně zaslouží.

Připadám si jak za komunismu. Tam jsme se taky všichni tvářili, že demokracie a mír je tady jen díky Sovětskýmu svazu a všichni mimo komunistický tábor jsou váleční štváči a vrazi malých dětí.

Chce se mi zvracet nad celou Evropou. Tohle současné pokrytectví je snad ještě horší než to komunistické. Tehdy jsme všichni věděli, že nežijeme ve svobodě. Bylo to jasné ložený.

Teď se tváříme, že záruky svobody a demokracie nám dává právě ta lživá a fašistická Evropská unie. Jako když psa bije páníček holí a on po tom bití ještě vesele vrtí ocáskem a olizuje mu oddaně ruku…Nedivme se, že námi islamisté opovrhují. Jsme jen plesniví zpráskaní psi, kteří si nechávají denně nakopávat zadek od svých páníčků…