Vlády úmyslně likvidují tradici na cestě do záhuby… Islám nám zavládne

Naše utrpení dnes je předehrou toho, co čeká vás, Evropany a západní křesťany v nejbližší budoucnosti,“ řekl Amel Nona, chaldejský arcibiskup z Mosulu na severu Iráku. Mnozí se ptají, jak je možné, že si Západ neporadí s desítkami tisíc islámských bestiálních vrahů. Jedna z odpovědí může znít: protože nechce!

Koncentráky US FEMA Camps

Likvidaci křesťanství totiž začaly některé západní země už na svém území. Stačí zmínit jen USA a Velkou Británii. Z veřejných budov se odstraňovaly kříže, různé biblické citáty, křesťanské svátky se přejmenovaly tak, aby nezůstala ani stopa po křesťanství. V některých zemích EU se zakázaly vánoční stromky na náměstích.

Největší útoky na křesťanství začaly na univerzitách. Levicoví akademici útočí na křesťanství, překreslují dějiny, aby se zalíbili svým islámským chlebodárcům. Staví se do role jediných vykladačů pravdy a své odpůrce úspěšně likvidují. Protože křesťanství a judaismus jsou si blízké, nelze se divit, že tito rozumbradi nenávidí také Izrael.

Islámským vrahům se úspěšně staví jen Izraelci a Kurdové. To je také jeden z důvodů, proč Západ otálí s vojenskou pomocí Kurdům. Odkaz na členství Turecka v NATO je jen výmluva. Vždyť Turecko patří k největším podporovatelům islámu a mnozí sadističtí islámští zabijáci využívají území Turecka k útokům na Sýrii.

Američané disponují nejmodernějšími zbraněmi, ale jejich leteckým úderům se islámští zabijáci vysmívají. S největší pravděpodobností to dělají jen „na oko.“ Neumějí zadržet postup krvežíznivých islámských zabijáků v Sýrii a Iráku a laškují s konfrontací s Ruskem. Americký ministr obrany Ash Carter si nedávno znovu postěžoval, že iráčtí vojáci utekli z boje a zanechali vrahům z Islámského státu „velké množství bojové a dopravní techniky, včetně tanků.“

Oprávněně se mohu tázat: netušili Američané, že jejich zbraně se mohou dostat do rukou sadistických islámských vrahů? Nelze snadno vyvrátit podezření, že to byl záměr. Nebylo to totiž poprvé. V arabsko-izraelských válkách iráčtí vojáci často utekli z boje a zanechali sovětské zbraně Izraelcům bez jediného výstřelu. Má to své vysvětlení. Samotný Irák je stát uměle vytvořený. Tamní Arabové jsou ochotní bránit maximálně svou rodinu, ne nějaký cizí útvar. A potom, Arabové se většinou hlásí k islámu, takže i islámští zabijáci z IS jsou jejich souvěrci. Pomáhají postupu IS ze strachu i z přesvědčení. Výjimku tvoří šíitští Arabové, pro které jsou zabijách z IS smrtelnou hrozbou.

Ve své slepotě prosazují západní politici vznik dalšího arabského státu na území Izraele. Žvaní o demokratickém palestinském státě a nutí Izrael ke kapitulaci před smrtelným nebezpečím. Protože nechápou duchovní rozměr blízkovýchodního konfliktu, dělají jednu chybu za druhou. A islámští zabijáci zatím masakrují okolo sebe všechny, kdo nesdílejí jejich satanskou víru. Výrok Amela Nona jim budiž mementem.

Zdroj: ePortal.cz