Rudá stvůra Baborová hlásala nenávist, znevažovala politické vězně a porušovala zákony!

Je to venku, bývalá učitelka Vítězslava Baborová a současná jihočeská krajská radní pro školství a kulturu infikovala děti v základní škole ve Strakonicích komunistickou nenávistí. V roce 2007 za to dokonce musela být kázeňsky potrestána ředitelem školy, když si na ni rodiče stěžovali. Tuto zprávu jako první zveřejnily Jihočeské týdeníky. Člověk, který porušuje zákony České republiky, nemůže působit ve veřejné sféře.

Vyslechl jsem si několik svědectví o soudružce Baborové od lidí ze Strakonic a dokonce i od jejich bývalých žáků. Ti se většinou shodují v jednom, byla to fanatická kovaná komunistka. Její školní strakonické extempore dokazuje, že se uctívání a obdivu rudého zla nezbavila. Někde v médiích si dokonce postěžovala, že do škol chodí bývalí političtí vězni a ti dětem vyprávějí své hrůzné zážitky. To ji vadí, protože se prý neví, za co ti lidi byli skutečně odsouzeni. To je stejné, jako kdyby se 20 let po skončení II. světové války rozčiloval nacistický učitel v Německu, že do škol chodí dřívější koncentráčníci a nikdo vlastně neví, proč je tam Áda Hitler poslal.

Korunu všemu nasadil nedávno v Deníku Referendum Jakub Patočka. Těžko říct jestli je více pod vlivem ideologické zaslepenosti a nenávisti nebo má jenom intelektuální a vědomostní deficit. V článku se nám snažil namluvit, že komunisté mají lidi na které mohou být hrdi, např. Františka Kriegela a už kvůli tomu by soudružka Baborová měla ve funkci vydržet. Jistě, dotyčný se po sovětské okupaci v roce 1968 choval velmi statečně a jako jediný ji odmítl legalizovat. Za to si zaslouží uznání. Jenomže Kriegel byl v neblahých únorových dnech 1948 zástupcem velitele lidových milicí v Praze a aktivně se na bolševickém puči podílel.

Později možná své minulosti litoval a v roce 1977 patřil k prvním signatářům Charty 77. Jenomže soudružka Baborová patřila k tvrdému normalizačnímu jádru komunistické partaje, pro které byli Kriegel a další zločinnými kontrarevolucionáři. Takže dávat jí a ostatním normalizačním kádrům takového člověka za vzor, je ono biblické házení perel sviním, nic jiného.

Zdroj.