Když tlupa opic napadne petiční stánek a sluníčkáři se pak mohou ve lžích předehnat

Iniciativa IvČRN neboli islám v ČR nechceme, sbírala v Olomouci podpisy pod peticí. A stala se předmětem agrese arabských studentů olomoucké univerzity. Do 15 let budete naši otroci, křičeli Arabové, kteří napadli stánek s peticí. Netuším, jak velká byla agrese neb jsem tam nebyl, ale vzhledem k tomu, že znám jednu z organizátorek petice, nemám důvod nevěřit její verzi. Samozřejmě, že se ihned ozvala masa sluníčkářů kteří se agresorů zastali. Nejhorší na tom je, že mezi nimi byl i rektor univerzity na níž tito mírumilovní hoši studují. Jak to kdosi komentoval.

tlupa imigrantů

tlupa imigrantů

Propaganda upadlá na hlavu

Takže asi ta Eva Hrindová z IVČRN  je rafinovaná. Postaví si petiční stánek a jen co zahlédne patnáct muslimských studentů, okamžitě na ně začne zlostně pokřikovat. Zle uráží je i jejich mírumilovnou víru a ihned se vrhne po nejbližším z nich. Kouše, škrábe a chudáky překvapené kluky se nezdráhá kopat do ledvin a varlat. Klucí nabírají moldánky a hledají pomoc u kolemjdoucích. Jenže obyvatelé Olomouce jsou všichni rasisté a xenofobové a onen hodný a moudrý rektor Univerzity Palackého Miller je příliš daleko, aby jim pomohl.

Padesátiletá žena Hrindová skáče od jednoho ke druhému, máchá jim před ústy vepřovým a nutí je si ukousnout. Kdo nechce, tak mu vlepí pohlavek. Chudáci hodní klucka prosí o milost, ale ona je nelítostná. Tluče je jako smyslu zbavená a ostatní obyvatelé tohoto morálně prohnilého města se postupně přidávají. Jeden by řekl, že patnáct umírněných arabských studentů je veřejně a za bílého dne lynčováno zdivočelým davem českých rasistů.

Eva Hrindová poté kope do vlastního stánku a trhá plakáty. Následně přivolá policisty, kterým oznamuje, že jí těch 15 hodných študentíků napadlo. Policistům se to nezdá, jak by mohli takoví hodní klucí ubližovat ženě ve středních letech? Nakonec se ovšem podvolí vůli zdivočelého davu Olomoučaků a odvádí plačící kluky do arestu.

tlupa opic

tlupa opic

Naštěstí najdou klucka zastání ve svém tátovi Millerovi. Ten vše naštěstí uvede na pravou míru…Nevím, jak vy, ale já žádám přísné potrestání Evy Hrindové. To by tak scházelo, aby nějaká bláznivá ženská napadala bezdůvodně arabské kamarády, kteří si přišli pokojně zakorzovat na náměstí, nakrmit holuby a popovídat si o demokracii, kterou minimálně od arabského jara všichni muslimové vroucně milují.

Vždyť je uráží, kde co…

Tak co myslíte, bylo to tak? Uráželi jsme muslimy? Ono to totiž není tak těžké. Muslimy uráží kdeco. Křesťanské kříže, pojem Vánoce, vánoční výzdoba, figurky prasátek, psi v městské dopravě, krychlové budovy připomínající Kaabu v Mekce, švýcarská vlajka a dalo by se pokračovat. Naštěstí tu nežijí jen pomatení rektoři, ale i lidé, kteří umí nazvat věci pravým jménem.

Jako třeba poslankyně Černochová která řekla: „Islámské právo je zvrácené. Zabraňme islamizaci, nebo tu uvidíme hořící ulice a zapálené kostely. Paříž se může opakovat i u nás. Propagace džihádu a islámského práva šaría by měla být zakázána a stíhána. Multikulturalismus selhal a my bychom se měli poučit, aby u nás nehořely ulice a neprobíhaly teroristické útoky. Vůči imigraci bychom měli být obezřetní.“

Zdroj: Blog autora | Titulek redakční | Kráceno