Rozloží se iniciativa IvČRN sama vnitřně, nebo ji rozeberou česká jelita z pražské kavárny?

V sobotu proběhne v Praze první celonárodní sněm iniciativy Islám v ČR Nechceme. Iniciativa představuje zatím nejvážnější občanský pokus o odpor vůči současné vládnoucí třídě v postdemokratické době. Stojí proto za úvahu pokusit se sepsat pár praktických rad pro vůdce iniciativy.

Martin Konvička

Martin Konvička

1) Jít přímo do politiky, či ne? Tahle otázka vás nepochybně čeká. Sice se nabízí povzbuzení z historie úspěšných antiislamistických stran v Holandsku, Finsku, či Francii, ale v tuto chvíli přistěhovalectví není pro Čechy asi ještě klíčové volební téma. Navíc by si musíte uvědomit, že politická strana musí zaujímat postoje i k dalším otázkám řízení a budoucnosti naší země. Jako jsou daně, obrana, vzdělání, zdravotnictví. Máte na to kapacity? Založením vlastního politického subjektu přijdete o dosavadní spojence v zavedených stranách, protože se z nich stanou konkurenti v boji o hlasy. Moje rada by byla v tuto chvíli politickou stranu nezakládat a naopak se zaměřit na vytvoření sítě spojenců a sympatizantů v klíčových stranách a institucích. Případně se nebát jít do otevřeného střetu s jednotlivci promuslimské lobby (Dienstbier, Šabatová, Marková, Schwarzenberg, Poche, Liška atd.) a případně se ve volbách zasadit o jejich nezvolení formou nátlaku na jejich voliče klidně i formou nějaké negativní kampaně. Co třeba začít tím, že vyhlásíte symbolickou blokádu EU mise v Jungmanově ulici v Praze? Rád se osobně připojím.

2) Proti komu vlastně bojujete? Seznam Vašich nepřátel je děsivě dlouhý. Nejsou to jenom agresivní muslimové (umírněný muslim neexistuje), ale především politická třída (tzv pravdo-láska, neboli havlisté), která obsadila všechny významné vládní a opoziční strany. (připomeňme si, že návštěvu G. Wilderse tehdy nepřekazili multikulturní devianti ze strany Zelených, ale pravdoláskařští kolaboranti v ODS. Jmenovitě P. Sobotka, A. Vondra aj. Zahradil), všechna hlavní media (tedy ČT, ČRo, Bakaloviny, Babišoviny.), university (převážně tzv „humanistické“), celý tzv „neziskový sektor, státní byrokracie a EU.. Ale za vámi stojí celá země, proto nepřátel se nelekejte a na množství nehleďte!

3) Lze postupovat pouze v rámci současných pravidel? Jedním ze základních omylů všech současných vlastenců a demokratů je víra, že pravdoláska bude hrát podle obvyklých pravidel fair play. Nebude! Bude to boj na život a na smrt a pravdoláska se nebude štítit žádné hanebnosti, žádná podlost jí nebude cizí. Navíc má v ruce státní represivní aparát jako policii, justici a tajné služby. Proto musíte počítat de facto ze vším..včetně pokusů o fysickou likvidaci. Máte na to odvahu?

4) S kým se máte spojit? Nenechte si vnutit pravdoláskařské účelové dělení společnosti na „fašisty, nácky atd“. Naopak je nutné jako národ držet po hromadě proti spolčení současné vládní třídy a jejich zahraničních kompliců v EU. Odmítněte účelové lhaní pravdolásky s cílem zlikvidovat opozici. Když si odmyslíme, že spojení český nacista je oxymóron. (Naše země byla první obětí nacistů.) Pak pokud někdo nosí holou hlavu, poslouchá heavy metal a má rád svojí zemi, tak to neznamená, že o ní nemá právo spolurozhodovat.! Ta země je jeho stejně jako nějakého deviantního neziskovkáře z multikulturního centra. Buďte pragmatičtí, nepřítel mého nepřítele je můj spojenec..Má to také praktické dopady. Dnes je již jasné, že konflikt mezi domorodými bílými obyvateli na západě Evropy a agresívními přistěhovaleci a jejich pátou kolonou je jenom otázkou času. (nejpozději do 5 let) Klidně může propuknout za našima hranicemi, pak nelze vyloučit jeho rozšíření i k nám. (za přispění místní kolaborantské kliky) Pak budeme potřebovat lidovou armádu! S kým byste raději šli hájit své domovy proti muslimům? S klukama z učňaků a továren, kteří možná neumí cizí jazyky, ale nebojí se nejenom ránu přijmout, ale také jí vrátit? Nebo s partou předvzdělaných intelektuálů, kteří budou debatovat o „právu na obranu“?

5) Co Vás spojuje? Odpor proti něčemu je málo. Najděte si ještě něco pozitivního! Tím je obnovení českého vlastenectví. To vám pomůže přitáhnout běžné Čechy.

6) Nenechte se oblbnout. Nelze být bojovníkem proti establishmentu „napůl“. Nelze být proti muslimům a podporovat třeba gay agendu. Nebo tvrdit, že nemuslimské přistěhovalce z Afriky a Asie u nás chceme. Buďte názorově a hodnotově konsistentní! Jinak upadnete do intelektuálního zmatku a ztratíte sympatie veřejnosti. Jak vysvětlíte, že muslima nechcete, ale vietnamského drogového dealera ano?! Češi jsou konzervativní lidé a nic na tom nezmění zfalšované „výzkumy“ o tom, jak milují homosexuály a třeba Vietnamce. Nemilují! Jsou je ochotni do určité míry tolerovat, ale nic víc! Nenechte se zatáhnout do konfesních sporů ateisté versus křesťané a neútočte na základní pilíře západní kultury, tedy křesťanství i když proti němu třeba máte osobní výhrady. V boji proti hydře je potřeba i duchovní síla. Ne jenom rozum a svaly…

Budou překážky na cestě, buďte proto jednotní. Pravda je na vaší straně a tohle je naše země! Proto uspějeme…Jak se to psalo na původní české standartě: Pravda Boží vítězí!

Zdroj: ePortal.cz