Kluci džihádistický, maminky se mají poslouchat! Tak složit zbraně a pod sukni!

Islámský stát má nového protivníka! Naštvané maminky! Ženy z Kanady, Francie, Belgie, Německa, Dánska, Švédska a USA sdružené v organizaci Mothers for Life napsaly synům otevřený dopis. „Chceme, abyste se vrátili domů! I když si myslíte, že vám smrt přinese lepší život. Vzpomeňte si jen na Proroka Mohameda, jenž pravil, že ráj leží u nohou vaší matky!” Dopis je adresován synům a dcerám, kteří odešli bojovat za Islámský stát.

Petr Švihák

Petr Švihák

Islámská víra ukládá ctít svoje rodiče. Jenže Islámský stát si celou víru vyložil po svém. Ve velkém zabíjí muslimy. Obávám se, že dopis je pouze gesto určené k očištění matek, které takové grázly vychovaly.

Podle odhadů tajných služeb se do bojů po boku Islámského státu zapojilo přes 20 000 cizinců z 90 zemí světa. Obrovské procento z nich pochází právě ze západních zemí.
Snahou organizace Mothers for Life je konkurovat těm, kteří na sociálních sítích rekrutují mladé lidi do řad radikálů. Cílem je také přesvědčit vlády, aby pomáhaly rodičům dětí, které se do bojů rozhodly odejít.

Milé maminky, co jste si vychovaly, to máte. A my vám za to ještě máme pomáhat? Představa, že se najednou domů vrátí 20 000 hrdlořezů je tady pro nás opravdu děsivá! Jen ať tam zůstanou až do svého konce! Zpáteční jízdenka neexistuje!

Zdroj: Blog autora