Pozor muslimové chtějí už cenzuru! Obhájce islamizace chce cenzuru debaty o islámu na arcibiskupském gymnáziu

Kritikům islámu je třeba zakázat účast na veřejných debatách či prezentovat své názory. Důvod pro takovéto „demokratické“ chování se vždy najde. Naopak je potřeba posílat do českých škol muslimy a ukázat žákům krásy islámu. Asi tak nějak se dá shrnout nenávistný příspěvek politika, muslima a multikulturního aktivisty Šádího Shanaáha na stránce k debatě o islámu na půdě pražskéhoArcibiskupského gymnázia (zde). Milému Šádímu vadí, že studenti chtějí poznat realitu a slyšet debatu mezi kritiky islámu a obhájci islámu.

Šadí Shanaáh - Český muslimák

Šadí Shanaáh – Český muslimák člen Strany zelených

Chápu jeho rozhořčení, on by si asi představoval, že místa diskutujících by měli obsadit multikulturní aktivisté a ne lidé se zdravým selským rozumem.

Není to poprvé, co jsem se setkal se snahou Šádího o cenzuru k islámu kritických názorů. Například jednou mne Český rozhlas pozval do pořadu k debatě o mé knize Islám a islamismus v České republice (ukázka zde). To se však Šádímu nelíbilo a napsal redakci rozhořčený dopis, jak si můžou dovolit pozvat Lukáše Lhoťana. Taková drzost! Avěřím, že podobných  snah o mé umlčení je v zákulisí mnohem více.

Šádí se ohání jakýmikoliv argumenty pro ospravedlnění cenzury a umlčení jemu nepohodlných názorů a informací. Ve svých vývodech srovnává kritiky islámu s nacisty či rasisty, protože je to to jediné co dokáže. Když nedokáže vyvrátit názor člověka, pokouší se ho aspoň umlčet skrze nenávistné osobní útoky a očerňování. Šádí se tak chová jako všichni totalitně smýšlející jedinci a je jedno, jestli jsou muslimy nebo ne. Jeho chování je velmi dobře popsané Alím Sínou v knize Jak porozumět Mohamedovi a muslimům (ukázka zde).

Možná by byl Šádí rád, kdyby škola místo mne pozvala pana docenta Konvičku, i když si myslím, že by proti němu opět našel nějaký argument, proč ho nezvat. Šádí totiž dlouhodobě vykazuje znaky totalitního a nesvobodného myšlení. Již jen čekám, kdy z něj vypadne, že je potřeba multikulturalismus a islamofilii Čechům vnutit i násilím.

Je možné, že ego Šádího je zasaženo také tím, že ovlivňování školáků a studentů k islamofilii a multikulturalismu svým vlastním způsobem propaguje i jím podporovaný projekt Muslimove.cz a jeho Strana zelených.

 A teď mu tu pečlivě budovanou stavbu multikulturalismu a islamofilie může rozbít jednoduchým selským rozumem „vesnický primitiv“ (to je charakteristika Šádího osobních útoku na mou osobu), který se začne ptát na věci a témata, které jsou pro multikulturalisty a islamofily tabu.

Inu, jsem zvědav, jestli studenti a škola podlehnou tlaku Šádího a jeho kumpánů a zabrání slušné civilizované, ale jistě i kontroverzní debatě, nebo naopak zachovají zdravý rozum a odmítnou Šádího nátlak a snahu o cenzuru.

Šádí dnes vlastně dělá „špinavou“ práci za české muslimy, protože jak ukázala uniklá korespondence mezi ním a šéfem českých islamistů Alrawim (taková Islamleaks), Šádí ho měl prosit o finanční podporu na své aktivity. Psal jsem o tom v článku Arabská kultura v Čechách a na Moravě je trojským koněm islámu zde.

Zdroj: Blog autora

Pamatujte na tuto parodii, která se stává stále více realitou 🙁

Jak islamisté ovlivňují českou společnost skrze multikulturalismus?