Už víme jaká paka podporují imigraci, proto autorka píše: Děkuji panu Kohoutovi za jeho vystoupení v pořadu Máte slovo

Včerejší pořad Máte slovo byl vážně bomba. Seděla jsem v publiku a čekala jsem mnoho, ale pan Kohout předčil všechna moje očekávání. Ze začátku jsem si připadala jako v Jiříkově vidění. Prvních 20 minut jsem čekala, kdy se konečně začne diskutovat, ale pan Kohout neustále skákal všem do řeči a vykřikoval cosi o rasistech, xenofobech a ***** (vzhledem ke kodexu blogera nelze napsat). Každý, kdo měl jiný názor než pan Kohout, byl rasista, xenofob a *****. 

Milan Kohout - Toto asi duševně zdravé moc není...

Milan Kohout – Toto asi duševně zdravé moc není…

Abych trochu přiblížila postavu dotyčného pana, tak Milan Kohout je česko-americký performer, vysokoškolský pedagog a signatář charty 77. Pan Kohout se „proslavil“ hlavně satanistickou performance v kostele + roztrháním české vlajky někde u zdi.

Tento pan tvrdí, že každý si má domů nastěhovat uprchlíky. Ne jednoho, ale rovnou celou rodinu. Kromě tohoto názoru a křiku, že jsme všichni rasisté, xenofobové a *****, stihl ještě Milan Kohout v pořadu říct názor, že papež Jan Pavel II. byl masový vrah a zločinec. Taky stihl jednoho člověka z publika nazvat hov*dem.

Musím říct, že mě docela děsí, kdo všechno může učit na vysokých školách. Přitom vysoké školy by měly být místem, kde se otevřeně diskutuje o různých názorech. Tupé nálepkování a nadávky za diskusi opravdu nepovažuji. Začínám chápat, proč Zeman jisté profesory odmítá jmenovat.

Ušetřena jsem nebyla ani já. Moje kolize s panem Kohoutem nastala ke konci pořadu, kdy jsem si dovolila říct politicky nekorektní slovo černoušek. Šlo o to, že on chtěl Afričany zachraňovat v Evropě. Tak jsem mu oponovala, že v Africe by jich zachránil více. Jestli tedy chce zachránit jednoho tady, což stojí hodně peněz, nebo za tu samou částku 6 Afričanů (černoušků) tam.

Z toho potom plyne, že rasista je on sám. Jenže takový dotaz na mistra jsem dělat neměla. Okamžitě se chytil slova černoušek a začal křičet, že rasista jsem já. A co teprve taková Agatha Christie se svou knihou „Deset malých černoušků“… Rasistka jedna!

Kromě pana Kohouta byl zajímavým hostem i student filozofie, který taky prosazoval, abychom přijali co nejvíce uprchlíků. Klidně i milion! Že mají právo na sociální dávky. Když se paní Jílková dotyčného studenta zeptala, co tady jako ti uprchlíci budou dělat, tak se pořád vyhýbal odpovědi. Nakonec z něho vypadlo, že tady prostě budou, že zdroje jsou! 😀

Jestli by měl náhodou někdo kontakt na toho mladého filozofa, budu ráda. Mám ve svém okolí pár lidí se vzděláním a praxí, bohužel práci sehnat nemohou. Tak možná pan filozof bude o něčem vědět, vždyť přece zdroje jsou. Jen nějak nevím, kde jsou ty zdroje, když musíme sbírat víčka od PET lahví pro nemocné děti.

Měla bych jeden takový návrh. Co udělat petici pro ty, kteří povinné přerozdělování chtějí? Aby se podpisem pod petici zavázali, že si domů vezmou jednu uprchlickou rodinu. Vždyť oni s tím prý nemají problém, takže spokojené by byly obě strany. Jak zastánci povinného přerozdělování, tak odpůrci. A zastánci by si mohli hezky doma užívat multikulturního obohacení. No nebylo by to fajn?

Musím velice poděkovat panu Kohoutovi za jeho včerejší vystoupení v pořadu Máte slovo. Od včerejška mi napsalo už několik desítek lidí s dotazem, kde mohou podepsat petici proti povinnému přerozdělení uprchlíků. Ten, kdo doteď váhal, má po včerejším Máte slovo již jasno. Více o petici zde: http://www.ivcrn.cz/petice/

PS: Další díl Máte slovo má být o psychiatrických léčebnách a o tom, jestli máme mít strach z agresivních psychotiků mezi námi. Nespletl si pan Kohout náhodou včera datum?

Zdroj: Blog autorky