Nudíte se? Kupte si bazén pro důchodce a kbelík křídel z KFC

Na Česko se ženou silné bouřky. Už od soboty. To su klidný. Nic horšího než tahle vláda už se přihnat nemůže. Zatím furt zoncna rumpluje. Prý je dobré si pořídit bazén pro důchodce, jen za 900,– Kč. Má plno výhod. Vejde se na každý pozemek. Pro užití nutno dolít jen vodu. Nemusíš se s nikým dělit o prostor ve vodě. Při použití černého plastu se voda rychle ohřeje zdarma. Žádná chemie, voda se dá lehce vyměnit. Bazén se dá na noc lehce zavřít, žádná plachta. Na zimu se pohodlně schová do garáže.

bazén pro důchodce

bazén pro důchodce

Zakoupil jsem kyblik křidýlek z KFC. Má to tu výhodu, že vám vydrží až do druhýho dne, protože v půlce vás pálí huba tak, že se těšíte až budou pálit ještě jednou. Navíc je to jediná krabičková dieta kterou snáším, pravil kamarád. Jediný problém vznikl, když mi byl položen dotaz, jestli to KFC nebere z Vodňan.

Také jsem četl studii o podkožním tuku a jak se ho zbavit. Blbost. Podkožní tuk je mnohem lepší přítel člověka než pes. Žere to co my, neotravuje s oslintaným tenisákem a nikdy, nikdy nechce venčit!