Za strkání kuřat do vagíny vyznamenání; Za souložení vězení na desítky let; Když dva dělají totéž, není to totéž

Strkáte si kuře do vagíny v supermarketu? Souložíte v muzeu? Děláte bordel v kostele? Pak budete hrdina a disident a lá Pussy Riot. To se vás budou zastávat politici po celém světě. Avšak…  Důležitou podmínkou tohoto konání je, abyste to dělali v Rusku. Souložíte se svými 17 letými studenty (kteří to očividně nedělali pod nátlakem) v Americe? Pak dostanete 22 let natvrdo a ani pes po vás neštěkne. Učitelka v Americe souložila se svými 3 studenty a za to dostala trest 22 let. Tímto se nezastávám konání této učitelky, ale dostat 22 let, tedy více než za vraždu, to považuji za více než přehnané… 

Lea Vojteková | Foto: Twitter.com

Lea Vojteková | Foto: Twitter.com

Tady platí ukázkový dvojí metr. Když 2 dělají totéž, není to totéž. Pussy Riot dostaly 2 roky a z toho se někteří politici a lidskoprávní aktivisté mohli zbláznit. Jim nešlo o Pussy Riot jako takové, šlo jim hlavně o to, že mají bič na Putina. A přitom v Americe učitelka dostane za sex 22 let. Skoro jako za nějaký terorismus. Zajímalo by mne, jak ublížila těm 3 skoro dospělým studentům. Jaké trauma jim způsobila?

USA odsoudí ženu za sex se skoro dospělými kluky, ale kamarádí se se zeměmi, kde je běžná skutečná pedofilie. Mohou se pominout z Putina, který prý věznil nebo vězní nějaké novináře, přitom takové Turecko má ve vězeních více novinářů, než kterákoli jiná země na světě a téměř dvakrát více než je v Číně a v Íránu. Dokonce se uvažuje o tom, že by Turecko vstoupilo do EU!

Možná, že kdyby paní učitelka přinesla do školy ruskou vlajku, tam ji podpálila, pak vytáhla modlitební kobereček a obhajovala právo šaría, tak by dostala i nějaký grant a dotace. Hlavně, že v USA teď mohou uzavřít manželství všichni homosexuálové. Právo zvítězilo!

Zdroj: Blog autorky