Vyčůraný Slávek se všem chcechá do ksichtu: Svou zradu schoval za šibenice a imigranti mají zelenou

Premiér mluví o ochraně demokracie a jednotě EU, jiní vytáhli symbol oprátky a šibenice. A já se ptám: Kam zmizela reálná diskuse nad uzavřením českých hranic? Budeme se věnovat mediálním přestřelkám, nebo pracovat na řešení Premiér Sobotka říká, že se nenechá zastrašit šibenicemi, volá po ochraně demokracie a naději vidí v jednotě EU. Naproti tomu „fašista“ Bartoš ve spojení s Tomiem Okamurou vytáhli symbol oprátky s varováním, že už to nemusí být jen symbolické.

usměvavý a slintající...  Prostě pako

usměvavý a slintající… Prostě pako

Ale jaké je reálné řešení problému? Kde se kde zůstala debata o ochraně hranice ČR? Nebo zda u nás nyní otevřeme nové uprchlické tábory?

Jednoduše řečeno, stalo se to samé, co jsem kritizoval v lednu. Hloupé venčení psů před mešitami, zmařilo seriózní debatu o vzrůstajícím problému imigrace. Teď Tomio Okamura s ultrapravičáky zmařil debatu o reálných krocích na řešení problému s imigranty znovu.

Už vidím, jak tento týden ve Sněmovně, na seriózní otázky proč nechráníme hranice ČR tak jako Maďarsko nebo Rakousko, uslyším jen, že se vláda nenechá zastrašovat šibenicemi a nebude ve Sněmovně dávat prostor pro politické zneužívání tématu imigrace.

Ten problém tady ale pane premiére a vládo stále je. Stále se neřeší příčina, a to je neustálý příliv nelegálních imigrantů do Evropy. A dokud bude hrozit příliv imigrantů do naší země, otázka ochrany našich hranic bude aktuální. Není čas a prostor na nějaké žabomyší války. Musíme v první řadě zajistit ochranu občanů.

Zdroj: Blog autora | Autor je poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR