Bělobrádek: Imigranti vyřeší nízkou porodnost v Česku. Budou znásilňovat české ženy?

„Jsme připraveni v rámci občanské společnosti, neziskového sektoru a samozřejmě církví spolupracovat na tom, abychom se prioritně zaměřili na uprchlíky před radikálním islámem, před Islámským státem,“ řekl Bělobrádek.

Pavel Bělobrádek - Duševní gigant | Foto: parlamentnilisty.cz

Pavel Bělobrádek – Duševní gigant | Foto: parlamentnilisty.cz

Pan Bělobrádek se v současné době brání, že nic takového o porodnosti neřekl. Doslovně možná ne, ale významově ano. Na tiskové konferenci upozornil na to, žeČesko ohrožuje dlouhodobě nízká porodnost a pokud by se uprchlíci rozhodli zůstat, nebyl by proti [zdroj]. Tak mi to připomíná Václava Havla. Ten také párkrát tvrdil, že něco neřekl a když mu byl puštěn audiozáznam, připustil, že to sice řekl, ale že to myslel jinak. Je to tak správně, předsedo?

Je historickou pravdou, že lidovci zrazovali tento národ za totality svojí účastí v Národní frontě, je známo, že po listopadu jim bylo zcela jedno, s kým půjdou do koalice, hlavně když budou u moci. Podle mého nic jiného, než zažitá kolaborace. Pan Bělobrádek tvrdí, že uprchlíci utíkají před „islámským státem“ a tedy prý nehrozí jejich radikalizace. Myslí si zřejmě, že jsme slepí, že nevidíme, že na lodích nejsou zbídačené vyhublé rodiny s dětmi, ale samí muži v produktivním věku. Pan Bělobrádek ignoruje známý fakt, že za převoz po moři každý uprchlík zaplatí v přepočtu 60 – 100.000,- Kč. Kde by ty peníze zubožený uprchlík vzal? Z velké části tyhle akce zřejmě někdo financuje. Proč asi?

Nejde o žádné uprchlíky, ale o ekonomické migranty s dopředu nataženou rukou. Migranty, mezi které byli infiltrováni radikálové či bojovníci ISIS. Nejsou to uprchlíci, ale cílení kolonizátoři Evropy. Pan Bělobrádek tvrdí, že uprchlíci vyřeší naši klesající porodnost….. Jak? Znásilňováním našich žen? Předseda lidovců ignoruje fakta, prokazující, že migranti přijatí Evropou mají menší procento porodnosti a větší procento nezaměstnanosti a větší procento kriminality, než „evropští starousedlíci“. Předseda lidovců ignoruje i to, jak dopadly některé země EU, co před lety otevřely svoji náruč, jako například Norsko, Švédsko nebo Francie. Také plánovaly že jim imigranti pomohou s financováním důchodových systémů. A dnes je Francie v malé občanské válce, Švédsku kolabuje sociální systém a zvedá daně, aby to ufinancovalo a společně s Norskem čelí obrovské vlně zločinnosti.


Lidovecký předseda ignoruje prohlášení ISIS o tom, že mezi uprchlíky bude posílat i své bojovníky. Ignoruje výzvu kterou při oficiální návštěvě ČR vyslovil místopředseda syrského parlamentu Fehmi Hasan: „Uprchlíky nepřijímejte, vracejte je. U nás jsou doma“. Upozornil, že se na nás valí stejný terorismus, s jakým bojují v Sýrii. Pan Bělobrádek ale nevidí a neslyší. Podle odhadů žije v ČR cca 300 000 Romů a údajně z nich až 80% nepracuje. A to máme granty a nadace a vládní programy a domluvíme se s nimi česky. Jak budeme přesvědčovat a vysvětlovat migrantům z Afriky, že mají pracovat? Proč se nám lže o pár stovkách uprchlíků, které přijmeme, když jich letos policie zadržela již přes 3 000 a ministr Chovanec pro ně chce miliardu navíc? Opět další podpora nemakačenků s nataženou dlaní z našich daní?

Jestliže tzv. uprchlíci nebudou mít povinnost si pobyt u nás hradit a tedy pracovat, pracovat nikdy nezačnou, bude se jim u nás líbit a když to ostatní zjistí, měsíčně u nás přibude tisíc a víc uprchlíků. Jen za minulý víkend jich policie zadržela 81. Tedy 40 denně, což je 1 200 měsíčně. Tato země dlouhodobě (oboustranně) nezvládá soužití s romskou minoritou, tak jak chce zvládnout tu africkou? Díky naší vstřícnosti podporujeme utečenecký byznys. Islám se staletí snaží kolonizovat Evropu. Naši předci nebyli žádní sluníčkáři, neskloňovali rasismus, neměli fondy a nadace, ale prostě kočující Cikány vykázali mimo obec a Evropu před islámem ubránili. My však stupidně otvíráme dveře, sypeme do natažených dlaní a nastavujeme krky mačetám.

Premier Sobotka neustále hurvínkovsky kýve hlavou a tvrdí, že utečenecké kvoty nepřijmeme a přitom pro ně jeho poslanci v Evropském parlamentu hlasovali, takže premier Sobotka vědomě lže! Předseda Bělobrádek sice zřejmě věří v Boha a ctí Krista, ale vlastní národ zrazuje stejně, jako koaliční vláda, jako ombudsmanka Šabatová a spousta dalších pravdoláskařů a sluníčkářů. Ano, prý bude líp… ale komu? Politikům a státním úředníkům. Lidem v této zemi však líp není, začíná jim být hůř a ještě hůř jim bude. Tato Vláda zrazuje tuto zemi, její rozhodnutí a jejich realizace začínají ohrožovat tento národ a proto by měla odstoupit. Jen mám obavu, že ta nová pak bude ještě horší. Vždyť oni se derou do politiky, aby jim bylo líp, o tento národ jim vůbec nejde.

Nesouhlasím s přijímáním muslimských či jiných uprchlíků z Afriky a důrazně varuji před cílenou kolonizací Evropy z jejich strany!


Zdroj: Blog autora