Tak už si nás fízlové policejního státu značkují jako dobytek

Tak si představte, paní Müllerová, že nás začali zase škatulkovat a hejbat s námi zprava doleva a každého člověka nálepkovat.  No vono je to přeci snadnější, označit si lidi nálepkama, to hnedka vědí, co jsou zač. A povím vám, paní Müllerová, voni ti kluci šikovní policajtský i ti tajní, ti vám maj teda fištróna.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Onehdá jsem četl v novinách, že prej nám budou dávat nějaký čípky nebo kýhovýra a vono ne, prej to je drahý a tak se jen udělaj ty nálepky a škatulky. Nálepky prej budou lepit na čelo a do škatulek budou dávat hezky ty vonálepkovaný lidi. Tamty do jedný škatulky, ty druhý do další a takhle to prej zavedou ti naši potentáti.

A to by nežral pes, abychom se jako my, lidi, nezvládli a nebyl tady už konečně ten pořádnej pořádek. A to vám říkám, paní Müllerová, voni to maj fakt hezky vymyšlený. Prej dokonce u těch největších křiklounů pouličních ty nálepky nebudou lepiti na čelo, ale prej jim rovnou zalepí takříkajíc hubu.

A to vám říkám, to pak lidi odradí pořvávat po ulicích hesla proti milované vládě nebo dokonce špekulovat vo pravdě a klábosit po hospodách. Ti jim zatrhnou tipec!

Voni nám sem budou lifrovat ty kluky osmánský a ty chudáky černý z Afriky a kdo s tím nesouhlasí, tak fakt dostane tu nálepku islámofob nebo nálepku xenofob a ti největší křiklouni budou prej voznačeni jako rasisti a pravicoví extrémisti. Už to psali onehdá v novinách, že prej islámofobních akcí přibejvá a ministerstvo vnitra vydalo i znepokojivou zprávu o extrémismu. Voni ti rasisti se vážně přemnožují, paní Müllerová, a to vám povídám, voni s nima zatočí. Štát si do svých rozhodnutí kecat lidmi nenechá, to tedy ne! Štát rozhodl a basta! Vždyt ti naši kluci ušatí z vlády to myslej s těmi imigranty dobře.

To ani nevíte, kolik je mezi těmi utečenci perspektivních lidí, prej samí študovaní doktoři a inženýři to jsou a budou nám pomáhat a pozvednou naši ekonomiku. A budou se ženit s našimi děvčaty prej proto, že je nás málo a roděj se málo děti. A ti zlí křiklouni rasističtí prej ne, prej to jsou teroristi a prej nás chtějí vyhladit, prej nebudou dodržovat naše křesťanský práva a hodnoty, páč jsou to muslimové a maj prej i svoje právo, nějaký šária nebo co… Ale to jsou kecy, paní Müllerová, voni to maj policajti hezky pod kontrolou. Však to píšou v novinách našeho pana ministra financí a tak to muší bejt pravda!

Ale já vám říkám, paní Müllerová, válka bude, to už je jasný…


Zdroj: marps.cz