Jsou Sobotka a Chovanec i Šabatová lháři, vlastizrádci a podvodníci? Jejich rezignace na vládní posty je minimum. Patří i do vězení?

Pamatujete ty sliby premiéra Sobotky, že odmítneme kvóty na příjem „uprchlíků“, ministra Chovance, že v této otázce by mělo být vypsáno referendum?

Další chovanec z ČSSD

Další chovanec z ČSSD

Jaká jsou fakta? Pro přijetí kvót hlasovali v Bruselu poslanci ČSSD, tedy zcela v rozporu se sliby premiera. Žádné referendum se nechystá. Z visegradské čtyřky se Vláda ČR zavázala přijmout nejvíce uprchlíků – 1 500. Dobrovolně. Ta výše překvapila i Brusel, který čekal, že přijetí uprchlíků odmítneme. Navíc ČR v tichosti ratifikovala Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni na návrh Ombusmanky Šabatové. Od 1.11. budou tedy moci volit a být voleni do místních orgánů a zakládat odbory.

Takže, pokud to mírně (ale jen mírně) přeženu, představte si třeba obec na Teplicku, kolem které muslimové skoupí pozemky a postaví si domy (již se to děje). Obec bude malá a tak muslimové převýší počet původních obyvatel. Budou se konat volby, ke kterým půjde každý muslim. Volby tedy vyhrají muslimové a celé zastupitelstvo včetně starosty bude muslimské. Následně vydá závazné vyhlášky obce o zákazu konzumace alkoholu a vepřového masa, či venčení psů, či povinnost žen chodit na veřejnosti pouze zahalené. Zakáže ženám řídit auta, motorky, jezdit na kole. Rozhodne, že obec postaví mešitu. Zdá se Vám to nereálné? Mně ne, tohle brzy přijde.

Jistěže, pokud bude vyhláška v rozporu s Ústavou ČR či zákony ČR, může ji Ústavní soud zrušit. Jste si jisti, že to při jeho (podle mého) poplatnosti a servilnosti udělá? Vláda zcela ignoruje (přes důrazná varování BIS) to, že muslimové skupují (zatím jen v některých lokalitách ČR) pozemky a nemovitosti. Stačí se zajet podívat třeba na Teplicko, jak se tam muslimové usazují a zejména, jak se tam chovají. Vláda zcela ignoruje to, že se v měšitách na území ČR (například v Brně) otevřeně volá po vraždění bezvěrců. Maďaři mají dostatek rozumu a pudu sebezáchovy a tak staví ploty. My otvíráme dobrovolně dveře a nastavujeme krky mačetám.


Budeme čekat, až si muslimové vynutí na našich školách oddělené třídy pro dívky a chlapce, až si vynutí, aby dívky chodily zahalené? Až se ve školních jídelnách nebude smět podávat vepřové maso? Nevidíme, že skupování pozemků a nemovitostí je začátkem kolonizace Evropy „muslimským světem“? Tato vláda zcela ignoruje většinovýnázor tohoto národa, který zde uprchlíky a muslimy nechce. Odmítá však ve věci vyhlásit závazné referendum. Tato vláda koná proti vůli svého národa a proto stávající koalice prohraje příští volby. Jenže po ní přijdou ještě horší populisté a slibovatelé. Straší se tu Putinem, ale skutečnou hrozbou je ISIS a příliv uprchlíků s cílem kolonizovat Evropu.

Vláda ČR podle mého dlouhodobě lže a zrazuje vlastní národ a pokud urychleně nevyhlásí referendum o uprchlících, měla by dobrovolně podat demisi. Stejně tak, podle mého zrazuje vlastní národ ombudsmanka Šabatová a tak, pokud dobrovolně neodstoupí, by měla být okamžitě odvolána! Podepisovat nezávazné petice, či někde demonstrovat nemá smysl, nic to nezmění.

Je na čase, aby byla zase plná Letná a skandovala „Bohušu, je tu husto“ a „vypráskala“ stávající politiky od jejich koryt. Nakradli si podle mého dost a zrazují tuto zemi..


Zdroj: Blog autora