Praotec Čech imigrant? Tak toto mohl vymyslet jen chorý mozek a ještě nemocnější přijmout za své

Pražské sobotní demošky, kde se sešla tak různorodá společnost, že se jeden nestačí divit. „I praotec Čech byl imigrant“ stálo na transparentech pomatených sluníčkářů, což je hluboká myšlenka, kterou už v týdnu vyslovil poslanec Zlatuška.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Nevím odkud sluníčkáři vzali označení praotce Čecha jako nějakého imigranta protože on žádným imigrantem v pojetí jak je soudobě chápáno nikdy nebyl. Praotec Čech přišel se svým lidem údajně pokud je nám známo z východu do země panenské, neobsazené která se jim tak líbila že se rozhodli zde zůstat a zapustit své kořeny, které přetrvávají dodnes.

Ostatně, pod pojmem imigrant si představuji něco jiného, než bájného praotce Čecha. Imigranti v dnešní době jsou takoví lidé kteří se chtějí usadit v jiné zemi, která již má původní populaci se svoji původní tradicí, kulturou případně i náboženstvím než je ta imigrantská. A z tohoto vymezení praotec Čech žádným imigrantem nikdy nebyl!

No musela to být v té Praze na těch demoškách úžasná směsice. Jak napsal jeden hodnotitel: Koukám na fotky z Václaváku: tam musela bejt nádherná pohoda. Agent KGB Kato se druží s liberálními levičáky z Brna, stalinista Ulvr bok po boku s trockistou Kohoutem, zelení, rudí, „““konzervativní“““ TOP09, áčkaři a holčičky v šátkách. Zemský ráj to na pohled!!!

A jak to vidí chachar z Ostravska

A to kolega zapomněl na z Máte slovo proslaveného Kohouta, který na transparentu požadoval milion imigrantů. Hezky to popsal král blogerů Větva“

„V lednu sem napsal text o tym, jake metody použivaju multykulturni kolaboranti a že by tu nejraději měli milijon černych, bo to pro ně znamena obrovsky byznys za naše prachy. Ono už to tak u socijalistu a jinych multykulturnich kolaborantu chodi. Jejich schopnost zarobit si prachy vlastnima rukama je nizka, a tak hrozně radi vymyšlaju nejruznějši metody, jak podojit stat a pomoci grantu a nejruznějšich nesmyslnych programu vytahnut prachy z našich kapes. A mam ty synky rad, oni su v tom prostě dokonali. Už vloni nam brali z kapes ročně pul milijardy, přestože tu žadni uprchlici nebyli. No a fčil pro ně začina raj. Přestože je 95% lidi proti temu, pro ně to znamena obrovsky byznys. A tak se ani nestydi lhat, použivat salamove a jine špinave metody, jak sem popsal v lednovem blogu „Byznys se Syřanama začina. Přivezte jich milijon!“

Jeden multykulturni šašek si z mojeho bloga dokonce zrobil plagat a vyběhnul s nim na ulicu. Ani netušil, jak hezky su jeho metody v blogu popsane. A funguju dokonale! Kdo si dneska vzpomene, že socani v lednu mluvili o 70 ubohych syrskych děckach, v březnu o 700 dobře prověřenych, vzdělanych uprchlikach, v červnu schvalili to, proti čemu celu dobu žvanili a misto povinnych 1500 přijali dobrovolnych 1700, a dneska už se mluvi o desetitisicach… Fajne, no ni? Typicky multykulturni kolaborant. Nestydi se navrhovat, co všecko zrobi za vaše penize.

Cameron vyhlásil pětiliteku proti extrémismu

Ovšem ránu Hate Free sluníčkářům udělil britský ministerský předseda. Islamismus je jako fašismus, řekl Cameron a zavelel k boji. Představil pětiletý akční plán boje s islámským fundamentalismem. Radikalizace muslimů je podle něj „jed společnosti“. Klidně to může být naprostá náboženská tolerance. Ale respektovat to musejí i nově příchozí. „Extrémní ideologie Islámského státu je založena na stejně netolerantních ideách diskriminace, sektářství a segregace. Jako ta, jež vedla ke vzestupu Adolfa Hitlera,“ řekl dále David Cameron. Tahle skupina, to není žádné průkopnické hnutí, to je tlupa, která vyhazuje lidi z oken budov a upaluje je zaživa. Je to zlá, brutální a odporná existence,“ dodal Cameron. Jasná řeč.


Havloidní idioti se posrali v kině

Oproti tomu u nás máme onačejší borce. Například takový kněz s pochybným svěcením Halík. Vykoukl na mne z našívaší s tezí, že pečovat jen o křesťanské uprchlíky je nekřesťanské. Výzvu přijmout do Česka pouze uprchlíky křesťanského vyznání by podle teologa a filozofa Tomáše Halíka Ježíš Kristus určitě nepodepsal. V pořadu Události, komentáře tak reagoval na nedávnou výzvu České biskupské konference. „Ježíš jasně říká: Postarej se o toho, kdo je v nouzi – ať je to křesťan, žid, muslim, komunista,“ říká držitel Templetonovy ceny. Záměr přijmout nejprve křesťany je však podle něj ústupek k větší otevřenosti české společnosti. Než uprchlíků samotných se prý sám daleko více bojí xenofobních nálad a využívání strachu a neznalosti lidí.

A jako další v řadě přidal tezi že náš praotec byl také přistěhovalcem. Zajímavé je, že Česká biskupská konference nedávno vyzvala farnosti a sbory, aby přijala rodiny výslovně křesťanských migrantů. Olomoucký arcibiskup Jan Graubner například uvedl: „Bezbřehé přijímání lidí jiné kultury musí znamenat konec dosavadní kultury. Příliv migrantů je třeba zastavit. Ale vážnější je otázka, jestli jsme naši kulturu už sami nepohřbili, když vymíráme a vůbec nám to nevadí. Nebráníme se ideologiím, které nás pohřbívají.“


Zdroj: Blog autora