Dienstbier doporučuje: Staňte se uniformními panáky, nebo budete zničeni

Další ze skvělých nápadů ministra Dienstbiera je na obzoru. Také už bylo na čase, není přeci možné, aby se lidé chovali nepředvídatelně a nepoučeně. Všichni se musí vejít do stejné krabičky.

I toto tam sedí, tak raději zrušit

I toto tam sedí, tak raději zrušit

Už jsme si tak nějak zvykli, že je úplně normální pokud spolu mají vztah dvě ženy, nebo dva muži. Pomalu si zvykáme na to, že těmto párům je umožněno vychovávat, případně adoptovat děti. Podle výzkumů to prý na děti nemá žádný vliv a přijde jim normální, že mají dvě maminky, či dva tatínky. Pravda neviděl jsem žádnou studii, – možná existuje – že děti z těchto partnerských vztahů nejsou nijak ovlivněny svými rodiči a že jejich sexuální orientace je v dospělosti stejná (procentuálně) jako u většinové populace.

Po pravdě sám proti tomu nic nemám, dokonce mám mezi touto menšinou i kamarády a kamarádky.

Nějak jsem ovšem nezaslechl, že by měl někdo známého s touto orientací mezi svými muslimskými přáteli. To je celkem zvláštní, že by korán už ze své podstaty dokázal tuto menšinu přiřadit k většině? Možná je to pro ně tak přirozené soužití, že už o tom ani nechtějí mluvit. V tomto ohledu to pro nás bude jistě velký přínos. Tady už není začleňovat co. Naopak svou tolerantností k čtyřprocentní menšině se máme od islámu ještě co učit ….

Pan ministr si zřejmě řekl, že pokud nám má islám nabídnout co v tomto ohledu, tak bude ideální promíchat bezvěrce, křesťany, muslimy i jiné skupiny na jednu hromádku. Brzy nám to přijde jistě také zcela normální, protože ze všech ras, náboženství a skupin se příkazem a nějakým kusem papíru vybere to nejlepší – jen se ptám z hlediska koho?

Co je na tom divného? Jsme přeci jeden živočišný druh, takže tu není žádný problém. Jsem si jistý, že kdybychom vysvětlili lišce, případně nějakému káněti, že ty kuřátka v kurníku jsou jejich kamarádi, tak budou společně spát na bidýlku a ani je nenapadne na sebe být zlí.

Další skvělý nápad se chystá realizovat pan ministr ve školství.

Je třeba, aby bylo genderově naprosto vyvážené. Budou se tedy na popud ministra Dienstbiera a jeho týmu měnit učebnice, aby i holčičky pochopily, že tu nejsou jen pro vaření a starání se o děti, ale že také mohou třeba řídit auto, rubat v dolech, případně by se z nich mohly stát vystudované zednice. (Ale v tom jsme trochu pozadu – v zemi kde včera již znamená zítra – to funguje již dávno).

Samozřejmě to u nás nikdo neví, protože naše společnost potřebuje mít každý krůček na papíře a to nejlépe formou zákonů. Pokud to nebude na nějakém papíře, tak jako by to nebylo. A tomu se říká DEMOKRACIE na západní způsob. Naprosto demokraticky nám pan ministr musí vysvětlit co je správné a kde bychom mohli být „pomýlení“.  Vždyť jsme si ho přeci zvolili a tím pádem nás všechny zastupuje a dostal tak patent na rozum a neomylnost.

Mám kamaráda, který strašně rád vyšívá. Jsem rád, že to  konečně bude mít státem posvěcené a nebude se muset cítit utiskovaný, protože se ve škole neučil, že je to normální.

Myslím, že v rámci genderové vyváženosti by bylo i dobré zrušit oddělené záchody. Už teď to může dámám působit problémy. Představte si, že si pořídily čurokap, a přitom na dámském záchodě nejsou mušle a na pánský nemohou. Prekérní situace …

Při jednotných záchodech pro všechny by se mohly u mušlí hrdě poměřovat s pány. Věřím, že by to byla legrace.

Jen jednu věc ještě ministr nedotáhl k dokonalosti.

Dokážu si představit, že je plno žen, které se těší na kopání příkopů. Teď se již ve škole dozví, že je to přesně práce pro ně. Ženy zkrátka zvládnou vše.

Jen my chlapi na tom jsme bití :(. Určitě se najde nějaká menšina, která by chtěla v rámci mužské emancipace porodit dítě.

Když genderově, tak genderově.

Pevně věřím, že i tuto drobnost pan ministr vyřeší …


Zdroj: Blog autora