Deviantní prasata zase potáhnou Prahou a v ulicích budou souložit na očích veřejnosti

Prague Pride přinese opět mnoho nových nakažených HIV/AIDS mezi českými homoosobami. Platit to budou přirozeně normální Češi. Vzorový gay bydlí v americkém hotelu Hilton, pije americké pivo Staropramen a Bráník a používá americkou techniku IBM. US embassy na to dohlíží.

Prasata v centru Prahy | foto: Vít Hassan

Prasata v centru Prahy | foto: Vít Hassan

Homoturistika hlavním důvodem masivního růstu nově nakažených HIV/AIDS! Já bych své děti na tuhle perverznost z bezpečnostních důvodů nepustil!

Deviantní a nemocný dobytek bude médii vynášen do nebes

Za pár týdnů opět v v Praze propukne podivný festival falešné pýchy zvaný Prague pride. Mediální mainsteam (slangově nyní nazývaný „prolhaný“ tisk) opět pěje ody na údajnou „úžasnou“ toleranci a coolness jeho účastníků. Pár skutečností vám ale nejspíš zatají. Třeba že v posledních letech u nás raketově vzrostl počet nově nakažených HIV/AIDS. Odborníci to jednoznačně spojují s nezodpovědným chováním naprosté většiny homoosob a tzv. homoturistikou.

V roce 2002 bylo v ČR každý rok zjištěno asi 50 nových případů nakažených HIV/AIDS. V roce 2010 to již bylo 180 případů a v roce 2013 dokonce 235 nových případů. Většina z nich je jistě nepřekvapivě ze strany homosexuálů. (více než 70 procent)

Za nárůstem stojí podle odborníků „homo životní styl“. Co tím máme rozumět? Jednak obrovská promiskuita homoosob. Průměrný homosexuál má za svůj život ca 120 sexuálních partnerů. Neochota homoosob používat ochranné pomůcky (kondom) a tedy jejich obrovské sobectví a nezodpovědnost ( mentalita běžného nakaženého homosexuála je „Když jsem se nakazil já, tak ať chcípnou i ti ostatní.“). V posledních letech přispělo k nárůstu počtu nakažených i ono homocestování na podobné festivaly. Kdy se často stane, že již nakažený homosexuál cestuje bez skrupulí na podobné akce a účastní se tam „programu“. Tím jsou většinou různé rychloseznamky, homo „párty“ a podobně. Podle odhadu jednoho českého odborníka, se na každé Prague pride nakazí HIV/AIDS až 50 nových mladých homosexuálů. a většinou od těch, co dobře vědí, že sami již nakažení jsou! Přirozeně náklady na jejich léčbu ponesou ostatní Češi a že jde o těžké miliony.

Proto přátelská rada všem rodičům mladých teenagerů. Myslete na své děti a jejich zdraví! Nedovolte jim na podobné festivaly chodit. Chlípní homosexuálové se velmi rádi pokoušejí svést i mladé a nezkušené heterosexuály. Opijí je a pak znásilní. (Skoro polovina všech pedofilních znásilnění proběhne ze strany homosexuálů!) Vaše dítě si pak snadno může odnést kromě traumatického zážitku i HIV nákazu.

Nová era – pedofilie

Soudě podle aktivit v oficiálních mediích a filmovém průmyslu, lze i letos očekávat účast pedofilů na Prague Pride. Kde již loni demonstrovali své „potřeby“. Vše v rámci dlouhodobé snahy o legalizaci pedofile a rozvrácení tradiční společnosti. Další důvod držet děti doma!

Spojené státy v čele homopochodu

Jako obvykle jsou hlavním patronem a sponzorem letošní homoparády americká ambasáda (vedle ambasády Švédska a podpory Izraele, Norska a Francie.). Americký velvyslanec opět jistě půjde v čele průvodu. Dále nikoliv překvapivě vidíme mezi hlavními sponzory české pobočky amerických korporací. Zdá se, že ideální gay by měl bydlet v americkém hotelu Hilton, pít americké pivo Staropramen a Bráník a používat IT techniku IBM.

Až budou v USA zase někdy dumat, proč se od nich česká veřejnost začala masivně odvracet, možná bych se zamyslel hlavně nad tí, co u nás Američané dnes podporují! Zdá se, že není špatnost a hanebnost, kde by US embassy, či americké nadace a korporace nepatřily mezi sponzory..Prague pride, Romea atd. atd.


Zdroj.