Má hovloid Hollan tři ocásky, nebo je úplně na rozumu vylízaný? A kdy mu pod rukama uhnije Brno?

Brno se v brzké době stane evropským multikulturním centrem v srdci Evropy a pod taktovkou pestrokšandovitého náměstka primátora pana Hollana nám budou brzy z náměstí Svobody znít v podvečer zpěvné maghriby, neboli muslimské modlitby při západu slunce.

Hollan - Duhový nácek?

Hollan – Duhový nácek?

Pan zastupitel Hollan se nedávno několikráte vyjadřoval k situaci s uprchlíky a z jeho slov mi vyplynulo, že on je připraven s otevřenou náručí muslimy vítat ve velkém.Brnu prý toto multi-kulti oživení prospěje a pozvedne ho na ještě vyšší úroveň.Konec konců, už tu prý hodně cizinců žije, tak by to neměl být zas takový velký problém.

Ano, například na Cejlu ten multi-kulti program funguje úžasně a lidé jsou nadšení. Desetileté děti co ani neví, kde bydlí a kdy se narodily, tam ze supermarketu hází na lidi štěrk, když jedete tramvají číslo 2, tak se kolem zděšeně díváte, jaké drama se odehrává ve voze, když slyšíte neskutečné řvaní, ale po ohlédnutí zjistíte, že se jenom baví matka s dítětem. Popřípadě nechápete, proč se tramvaj nechce rozjet, až posléze zjistíte, že se tam dvě spoluobčanky dohadovaly, zda nastoupí či nenastoupí a vzájemně se mezi dveřmi přetahovali o dítě, které v tu chvíli dosáhlo stejné pružnosti, jako ony pestrobarevné kšandy pana Hollana. A příkladů by se našlo více. Mít to těmto lidem za zlé nemá smysl. Zkrátka je to jiná kultura, stejně jako jiná kultura bude ta muslimská. A tak nerozumím, kde bere pan náměstek jistotu, že to bude fungovat lépe, když za x let, se nikomu nepodařilo integrovat většinu romských spoluobčanů.

Pan Hollan také ve svém prohlášení najel na stejnou demagogickou vlnu jako moderátor Václav Moravec. Stejně jako on, žije i pan náměstek v představě, že lidé vidí v každém uprchlíkovi jen teroristu či nadrženého alfasamce, který chce jen znásilňovat. U moderátora Moravce, který se považuje za hybnou sílu zeměkoule, bych to bral jako jeho obvyklé odtržení od reality, ovšem u politika, který se pohybuje mezi lidmi, mi to přijde trochu podivné. Buď tedy chodí mezi lidi jenom ke třem vocáskům na silnou sluníčkovou kávu a pak vyjde omámen, nebo také záměrně překrucuje a přehání. Každý obyčejný člověk totiž umí přemýšlet a udělat si vlastní názor a zcela jistě ví, že uprchlíci nejsou teroristi. Lidé mají strach z cizích chorob, z jiných kultur, nebo co se stane se sociálním systémem a ze spousty jiných věcí, ale nejsou padlí na hlavu, aby si mysleli, že každý uprchlík má pod tričkem připevněnou nálož. Ale o tom už jsem psal v článku o panu Moravcovi, a jak se zdá, pan Hollan je zřejmě jeho skalní fanoušek.


Náměstek v prohlášeních zkrátka bere přísun miliónů uprchlíků do Evropy jako fakt, který nastane, kterému se nelze bránit a nemá to ani cenu. No a dokonce vidí za legitimní a správné, když tito přistěhovalci budou chtít ovlivňovat směřování Evropy.

Jak to směřování Evropy bude vypadat? Už vidím, jak muslim vehementně bojuje za české utopence nebo více pracovních příležitostí pro ženy. Pan Hollan už zřejmě vidí, jak místo nepovedených hodin na náměstí Svobody postaví mosazný půlměsíc a jak řetězec arabských kaváren tří vocásků bude multi-kulti prosperovat po celém Brně.

Na závěr bych se chtěl pozastavit nad tím, jak je nám vyčítáno panem Hollanem, že jsme zatíženi předsudky. Zajímavé, že tu žije v klidu nespočet Ukrajinců, Vietnamců, Řeků či židů a nikdo si jich vlastně nevšímá. Jenže zkrátka Romové jsou hold živelnější mentalita, dávají o sobě vědět, kde chodí a stejná živelná mentalita se k nám blíží ze severní Afriky. Jsou společnosti, které dokáží vedle sebe v klidu existovat a jsou společnosti, které se nikdy nepochopí. Platí to v přírodě mezi zvířaty a tak je to stejné i u nás lidí. Pokud chce pan Hollan udělat z Brna takovou multi-kulti Ameriku s mnoha národnostními čtvrtěmi, kde pak už ani zahraniční turista nepozná, co je vlastně v tomto městě tradiční a původní, pak mu přeji hodně štěstí.

No a na Brňanech pak v následujících volbách bude, zda budou chtít s panem Hollanem žít šaría Brno, nebo mu sdělí, že tohle už není žádná politická recese a chtějí Brno bez multi-kulti vocásků.


Zdroj: Blog autora