Import Blízkého východu do Evropy: Vetřelci, kterým hlupáci říkají uprchlíci nás přišli kolonizovat a přišli nám přikazovat

Mysleli jste si, že uprchlík je někdo, kdo utíká z obtížné situace ve své zemi (většinou válkou zmítané) a je rád za každou pomoc? Tak to jste na omylu. Novodobí „uprchlíci“ nám předvádí zcela něco jiného… 

Vetřelci dobývajá Evropu

Vetřelci dobývajá Evropu

Moje představa o uprchlících je (tedy byla) asi taková: Jedná se převážně o ženy a děti, někdy i muže, kteří utíkají ze své krajiny, protože tam zuří válka, případně jsou pronásledováni kvůli něčemu jinému. K nejpronásledovanější skupině lidí patří křesťané v zemích „náboženství míru“ (tedy islámu) a v Severní Koreji.
Takže o to víc mě překvapila zpráva, že uprchlíci v zařízení pro cizince v Bělé pod Bezdědem začali demolovat nábytek, rozbíjet okna a klást si požadavky, že chtějí do Německa. Více ZDE.

Jelikož jsme každý den masírováni nějakým HLP (hlubokým lidským příběhem) o uprchlících, tak tato zpráva mě nesmírně šokovala. ,,Cože?!“ řekla jsem si v duchu. Demolují zařízení? Rozkopávají okna? Vždyť to přece není možné. Ti zubožení matky s dětmi mladíci, kteří utekli před válkou, by ani mouše neublížili. Určitě oplývají samou vděčností a jsou rádi za klid, střechu nad hlavou i jídlo.

Tito lidé by si jisto jistě nekladli žádné podmínky (že chtějí do Německa a podobně). Šabatová, rychle zasáhni! Kluci chtějí svobodu! Pusťte je do ulic, ať demolují všechno (ne jenom zařízení v uprchlickém táboře). A mají tam kluci wifi? Dostatek cigaret? Alkoholu? Mají tablety a mobily? Jestli ne, okamžitě bych tam poslala na kontrolu nějakou lidskoprávní organizaci, aby prozkoumala, jestli nejsou porušována tato lidská práva.

Uprchlík kdysi: člověk, kterému jde ve vlastní vlasti o život či mu hrozí kriminál. Uprchlík nově: člověk, který si klade podmínky, za kterých umožní se nechat zachránit.


Teď by měli všichni ti, co se fotili s cedulkou #přijímám, zaplatit škody, které jejich „svěřenci“ způsobili. Nikomu se nechce? No jo, když ono taková morální nadřazenost a focení s nějakou cedulkou nic nestojí. To pak hned vypadá člověk jako humanista. Hlavně, když ho to nestojí žádnou námahu ani odpovědnost. Prázdné řeči a skutek utekl.

Na celé teto kauze se ukazuje, jak je nařízení EU o přerozdělení uprchlíků nesmyslné. Budou tyto běžence držet v určitých státech proti jejich vůli? Když je jasné, že oni chtějí jinam. A co bude důsledkem celého tohoto přístupu? Přístup nediskriminace (že si nesmíme vybírat na základě náboženství a kulturní příslušnosti) bude mít za následek, že lidé budou odmítat pomoct a priori všem uprchlíkům. Tedy bohužel i těm, kteří tuto pomoc skutečně potřebují a váží si ji.

Poděkujme všem multikulti pomatencům, kteří místo zdravého rozumu sledují zájmy ideologické…


Zdroj: Blog autorky