V čele půjdou nejvíce postižení: Prague Pride není pochodem homosexuálů, ale úchylných exhibicionistů, deviantů a jiných nebezpečných pacientů

Každoroční „tradice“ je tady. Opět se nám blíží ukázka obscénnosti na veřejnosti za které by se i profesionální prostitutka styděla.

Michal Urban

Michal Urban

Marně přemýšlím nad tím proti čemu letos homosexuálové protestují. Z jejich webových stránek jsem se dozvěděl, že údajně proti šikaně a diskriminaci. Ptám se jaké? Neslyšel jsem jediný příběh o šikaně na pracovišti z důvodu odlišné sexuální orientace. Neslyšel jsem o jediném případu šikany ze strany státu z důvodu odlišné sexuální orientace. Nevím o tom, že by homosexuálové neměli volební právo. Nevím o tom, že by nesměli vlastnit řidičský průkaz. Neslyšel jsem jediný příběh o tom, že by gay bary musely v posledních letech čelit šikaně ze strany heterosexuálů, státu nebo kohokoliv jiného. Nevím vůbec o ničem, co by mohlo naznačovat, že se zde děje nějaká šikana. Pokud je, prosím organizátory, aby vydali tiskovou zprávu, která zveřejní konkrétní případy této šikany.

Pokud podstatou cirkusu Prague Pride je snaha o adopci dětí, doporučuji odpověď na tento požadavek od světoznámých módních návrhářů Dolce a Gabbana.
„Jsme proti gay adopcím. Tradiční rodina je pouze jedna“. Dolce dodává: „Dítě musí být akt lásky, adopce je pro ná něco jako syntetické dítě. Vagína, která je k pronájmu a sperma, které je vybráno z katalogu.“
Gabbana přidal: „Rodina není bláznivý nápad. Je v ní nadpřirozený pocit sounáležitosti. Dítě potřebujeme matku i otce. Neumím si představit mé dětství bez mé matky a otce.“
Oba jsou homosexuálové.


Pevně věřím, že se letos poprvé objeví homosexuálové, kteří se proti tomuto pochodu sami ohradí. Sexualita je intimní záležitostí, která patří za dveře a zcela určitě nepatří na veřejnost.
V první řadě vyzývám primátorku města Prahy Krnáčovou, aby nejdříve demonstrovala za práva otců a matek v této zemi, které mají strach o budoucnost svých dětí před hordy imigrantů a až poté za práva sexuálních menšin.
Desetitisíce rodin jsou v současnosti vlivem různých vládních stran na hranici chudoby a tyto rodiny zcela určitě neznamenají něco méně, než exhibicionisti, kteří si udělali ze své sexuální orientace náboženství.

Magistrát hlavního města Prahy by místo spoluorganizování Prague Pride, měl zorganizovat celoevropskou „European Pride“, která by deklarovala, že být heterosexuální Evropan není zločin.

Ambasádě USA bych doporučoval rozsvícení ambasády v duhových barvách v jiném městě a především jiné zemi, kde se nějaká reálná šikana skutečně odehrává. Navrhuji u jejich spojenců v boji proti terorismu, Saúdské Arábii. Zároveň bych radši viděl ministerstvo zahraničních věcí, které oficiálně podporuje Prague Pride, aby místo podpory pochodů pracovali a poučili americké diplomaty, že není přípustné spoluorganizovat demonstrace v roli diplomata.

Domnívám se, že jediným důsledkem podobných pochodů homosexuálů nebude nic jiného, že jejich neustálé demonstrování za práva(které dávno mají) nakonec povede k změně postojů společnosti vůči nim. Podobné exhibicionistické show a neustálé požadavky na nějaké práva v loňském roce ve Francii nakonec vyhnali více než 100 tisíc Francouzů do ulic, kteří demonstrovali proti homosexuálům.


Kdo je kdo: Michal Urban

Michal Urban

Jak vidí sám sebe: „Narodil jsem se v roce 1992 a svůj život prožívám v neoliberální společnosti, která opustila své kořeny a podstatu bytí. Jsem jeden z mnoha příslušníků generace na kterou čeká pouhé splácení dluhu, za které nenesu žádnou odpovědnost, stejně jako miliony ostatních. Jsem příslušník generace na které čeká časovaná bomba v sociálním experimentu prováděná kulturními marxisty, zvaným multikulturalismus. Jsem člověk odmítající stát se součástí vykořeněné šedé masy individualistů.“


 

Zdroj: Blog autora