Politici jako prodejné děvky. Prvně skandovali: „jsem Charlie“ a dnes trestají to, čemu tleskali a zvou migranty

Pamatujete tu eufotii poté, co teroristé brutálně popravili redakci Charlie Hebdo a další lidi? Pochody politiků, vyjádření podpory, protesty. Bylo to jen pokrytectví. Na lidech jim ve skutečnosti nezáleží.

Vládní esa neschopnosti, vlastizrádci a lidské zrůdy

Vládní esa neschopnosti, vlastizrádci a lidské zrůdy

Pod dopadem teroristického útoku (který zásadně odsuzuji) zejména Evropa a její představitelé velebili urážky náboženství prostřednictvím karikatur, vydávaných Charlie Hebdo. Karikatura prý má v historii své místo a je nedotknutelná a nepostižitelná. I když zesměšňuje náboženství (jakkoli s ním nesouhlasíme). I když uráží. I když provokuje. I když může vyvolat ( a vyvolá) teroristický útok. Nechci islamizaci Evropy a protestuji proti ní. Nechci islámskou řízenou kolonizaci Evropy a protestuji proti ní. Nechci terorismus a protestuji proti němu. Nechci ale ani stupidní urážky a provokace jakéhokoli náboženství, národnosti, prostě kohokoli. A co už vůbec nechci, je Brusel a naši nejen Bruselem zkorumpovanou vládu, zrazující vlastní národ.

Evropa se brání  - Vzor král Sobieski

Evropa se brání – Vzor král Sobieski

Osobně si myslím, že redakce Charlie Hebdo šla za čáru a svými karikaturami nejen Proroka Mohameda, papeže a dalších se dopouštěla podle mého prasečin a nemístných provokací. Ještě větší zrůdnou „prasečinou“ byla teroristická poprava většiny redakce. Ale ruku na srdce, ta redakce si o to dlouhodobě koledovala. Sluníčkářská Evropa jim však tleskala a politici „demonstrativně“ pochodovali v Paříži. Ti samí politici, kteří dnes nečinně přihlížejí islamizaci Evropy a iniciativně loví bojovníky islámského státu a ekonomické migranty z moře a vozí je do Evropy. Anglická královna vyznamenává českého policistu jež je Rom a přitom státy EU (jejich obyvatelé) protestují proti tomu, jak romové k jejich pomoci přistupují. Když se napíše, že Rom okrade vozíčkáře, je to rasismus. Tak proč se píše, že anglická královna odmění Roma, který se konečně (vyjímečně?) chová jako slušný člověk? Vždyť to je Čech. Proč nadřazujeme jedny na úkor druhých jen, když se to hodí? Rom je odměněn a skupina „lidí “ kope do plavčíka…..??


Podle Ústavy je osobní vlastnictví nedotknutelné. Je to lež. Platítme daň z nemovitostí, tedy nám stát znovu daní to, co jsme si poctivě kopupili z našich úspor po zaplacení daní. Stát diktuje, komu nemovitosti smíte prodat, nebo pronajmout, protože určuje, koho nesmíme odmítnout. V rozporu s Ústavou. Policisté zatýkají demonstranty demonstrující proti islamizaci Evropy, demonstranty proti zneužívání dávek ale jejich oponenty nechává bez povšimnutí. Většina naší společnosti si stěžuje na chování minoritní romské společnosti vůči většinové, na její rasismus, brutalitu, zneužívání dávek, hluk, krádeže, odpadky… Většina naší společnosti protestuje proti islámské migraci nikoli z nesnášenlivosti, ale z obavy o svoji budoucnost. Vláda nejen že tyto protesty ignoruje, ale protestující trestá.

Jablonečtí fandové neudělali nic jiného, než co dlouhodobě dělala a dělá redakce Charlie Hebdo. Vyvěsili karikaturu, transparent. Projevili svůj názor. Zkorumpovaný (podle mého) fotbalový svaz udělil Jablonci pokutu a policie fandy stíhá. Jak dlouho ještě budeme mlčet a ohýbat hřbet? Komunisté za totality pronásledovali své odpůrce. Dnes máme prý demokracii, ale Brusel a jemu poplatné vlády postihují všechny za jejich názor. Jestliže naše orgány činné v trestní řízení jsou povinny se řídit zákony EU a chtějí trestat karikaturu na fotbalu v Jablonci, pak by měla být za stejný „zločin“ obviněna přeživší redakce Charlie Hebdo. Pokud se tak nestane, pak si z nás Brusel, ale i naše Vláda a její represivní složky dělají srandu. Pak je ale na čase, abychom je poslali kam patří.

Dnes PČR stíhá to samé, co její nadřízený, tedy stát velebil (karikaturu Mohameda), stíhá karikaturu fandů Jablonce. Pak v této zemi nastupuje fašismus a ztráta svobody a soukromí. Máme právo na spravedlivý proces, přitom nutit soudem majitelku RK omlouvat se romské agentce – provokatérce je výsměchem spravedlnosti. Nejsem rasista ani xenofob. Jestliže trockistka Šabatová hájí údajná práva flákačů a teroristů a je „neodvolatelná“, pak je na čase uvažovat o emigraci z tohoto zkorumpovaného a fašizujícího se státu. Jestliže je premiér této země mediálně prezentován jako zkorumpovaný prodejce OKD a policie nekoná, jestliže i dnes Vláda přihrává jeho kámošovi Bakalovi miliony, pak je již pozdě na blogy či protesty, pak je čas na útěk a emigraci.

Nejsem extremista, jen jsem začal být extrémně nasraný! ANO, bude hůř. Už je……a bude víc…..


Zdroj: Blog autora