Logika vetřelců: Nenechám se deportovat, raději budu vraždit. Pak tu zůstanu, sice ve vězení, ale vyhrál jsem

Tak se opět ukázalo, že jsem měl pravdu. Ilegální imigrant, který ve Švédsku zavraždil dva lidi, měl zamítnutou žádost o azyl a měl opustit Švédsko. Imigrant tak však neučinil a místo toho zavraždil dva lidi.

Takoví normální Švédi. Nebo vetřelci?

Takoví normální Švédi. Nebo vetřelci?

Nejspíše proto, aby ve Švédsku zůstal – byť ve vězení. Kdy k tomu dojde i u nás? Na iDnes.cz napsali: Eritrejec se přiznal k vraždám ve švédském obchodě, čekalo ho vyhoštění

Chceš zůstat u nás? Zabij si našeho občana! To je přesný vzkaz politiky švédské vlády k ilegálním imigrantům. Vraha zavřou do vězení na několik roků, on následně zavolá neziskovým organizacím a ty se již nejspíše postarají o to, aby po propuštění mohl zůstat ve Švédsku. Imigrant tedy možná vraždil velmi logicky – zkrátka aby si zvedl šance na možnost zůstat ve Švédsku.

Možná se také dovíme od nějaké chytré hlavy z neziskové organizace, že pokud by vrahovi Švédsko azyl nezamítlo, tak by nevraždil. Ano, vinné jsou vlastně oběti! Prostá to logika obhájců ilegální imigrace. A dobrý návod pro ilegální imigranty – nechcete být vyhoštěni? Zabijte si Evropana! Děsím se toho, že by se tento nový způsob, jak zůstat i po vyhoštění, uchytil i mezi našimi ilegálními imigranty.

Slyšíme, jak neziskové organizace, financované samozřejmě z našich daní prostřednictvím českého státního rozpočtu, organizují kampaně za údajná práva ilegálních imigrantů. Našemu státu je vytýkáno, že ilegální imigranty, mnohdy prý v rozporu s lidskostí, zadržuje a nedává jim svobodu pohybu. Ano, ty stovky ilegálních imigrantů, kterým neuznali azyl nebo kteří jsou na našem území nelegálně, by tito lidskoprávní aktivisté nejraději vypustili do naší společnosti.


Píši otevřeně, že to jsou údajné lidskoprávní organizace, protože jim záleží pouze na zájmech a potřebách ilegálních imigrantů. Lidská práva našich občanů jsou jim ukradená!

Až některý z těchto ilegálních imigrantů zavraždí, okrade nebo znásilní kohokoliv z našich občanů, neměl by před soud jít pouze on, ale i ony organizace a lidskoprávní aktivisté, co podporují omezování svobody a bezpečí našich občanů ve prospěch práv a svobod ilegálních imigrantů.

Bohužel se to zřejmě nestane. Tyto organizace budou dále pracovat na omezování našeho bezpečí, našich práv a svobod ve prospěch masového přistěhovalectví. Jsem přesvědčen, že již není čas pouze o tom psát a burcovat naše spoluobčany, kterým často stačí jen pivo, vepřové koleno a telka a jinak je jim všechno jedno.

Je chyba si myslet, že se něco změní založením nějaké nové strany nebo bloku stran. Pár nových tváří se dostane ke korytu, ale jinak se nic moc nezmění. Náš systém je založen na tom, že na změnu potřebujete nadpoloviční většinu. A o tom to je.

Nepišme jen naštvané blogy a příspěvky v diskuzích. Nezakládejme zbytečné strany jen pro ventilaci vzteku a místo toho pojďme reálně něco změnit! Kontaktujme své volené zástupce, ať již jsou z jakékoliv strany, a ptejme se jich, co dělají pro to, aby chránili naše bezpečí? Co dělají pro to, aby neziskové organizace neparazitovaly na našich daních a nevyužívaly naše peníze k omezování našich práv a svobod? Postarejme se, aby pomocí vykroužkování byli ve volbách úspěšní ti politici, kteří se dívají na naše zájmy a naše názory a ne ti, co jdou na ruku bruselským byrokratům a neziskovým organizacím!

Ano, to je to jediné, co dokáže tyto neziskové organizace skutečně zastavit. To, že se v našich parlamentních stranách prosadí a zformuje skupina rozumných lidí a slušných politiků, kteří pak prosadí, aby tyto neziskové organizace nedostaly z našich daní nic. A když nebudou moci parazitovat na našich penězích, tak zaniknou, protože se samy nedokáží uživit. Tak, jako parazit, kterého se jeho hostitel zbaví.

Vím, že to, co navrhuji, je přesné kopírování jejich taktiky „dlouhého pochodu institucemi“, ale je to to jediné co je dokáže zastavit a porazit! Pokud to neuděláme, budou naše děti nejen plivat na naše hroby a nadávat na své rodiče, co jim podělali budoucnost, ale hlavně se možná již bohužel brzy dočkáme toho, že ilegální imigranti budou vraždit, loupit a znásilňovat i u nás a stát ovládaný těmito neziskovými organizacemi, nás neochrání!


Kdo je kdo: Lukáš Lhoťan

Lukáš LhoťanBývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).


Zdroj: Blog autora