Akademikům neděkuji, ale zažádám si o brokovnici a zpevním mříže

Na internetu se objevila výzva „Vědci proti strachu a lhostejnosti“, podepsalo ji 744 vědeckých pracovníků z různých institucí u nás i v zahraničí. 744 lidí z půlmiliardové EU… Kolega bloger Polický jim děkuje.

Islámské prase zabilo na ulici britského vojáka

Islámské prase zabilo na ulici britského vojáka

Já bych tu výzvu akademiků přešel, ale „probudil“ mne právě sluníčkářský blog kolegy Polického. Kolega Polický napsal: „V současné medialní hysterii kolem přijímání uprchlíků potěší každá zpráva o racionálním pohledu na věc.“ Mile napsáno, doslova sluníčkářsky, jenže nejde ani tak o neracionálně racionální pohled na věc pana Polického, ale na fakta a podle mého jeho histerii. Podle odhadů Eurostatu se populace Evropské unie zvýšila z 506,9 mil. k 1. lednu 2014 na celkem 508,2 mil. obyvatel k 1. lednu 2015, což představuje nárůst o 1,3 mil. obyvatel. Pochopitelně že tento nárůst nemá na svědomí zvýšení porodnosti evropanek, ale migrace. Většinově migrace ekonomická a kolonizační.

Pan Polický, očividně četl pouze media, která vydávají sluníčkářské články o nutnosti pomoci ekonomickým migrantům a spícím bojovníkům islámského státu. Akademici zřejmě nečtou ani ta, protože zkoumají, či filosofují v „pražské kavárně“. Zcela očividně pan Polický ignoruje i (stejně jako naše vláda) alarmující výroční zprávy BIS a dění v EU. Nevím jak pan Polický, ale já se chystám zajet do Makra pro zásoby, opatřit obydlí mřížemi (mám je, jen je třeba je zdokonalit) a uvažuji o pořízení loveckého lístku, abych mohl pořídit „obrannou“ brokovnici. Vy sluníčkáři si dál klidně pište takové blogy, media ať si píší své tendenční články, vždyť jim za ně „nekdo“ platí. . Jen si dovolím podotknout, že podle mého tak 80% našeho národa sluníčkaření pražské kavárny nesdílí.

Nesdílí je ne proto, že by podléhalo údajným „poplašným“ zprávám, ale protože vnímá to, co se reálně děje v Řecku, Itálii, Francii, Německu, Švédsku a dalších zemích. Vnímá to, že snad nejpreciznější policisté Evropy – tedy němečtí policisté, se bojí vstupovat do problémových čtvrtí německých měst, většinově osídlených migranty i za bílého dne. Stejně tak jako policisté ve Francii a jinde. Už i paní kancléřka Merkelová se probrala (zřejmě přes nátlak odposlechů USA) ze snu řízeného Obamou a konstatovala, že „migranti“ jsou větší problém, než Řecko. Jen ještě nepochopila,. že jsou větší problém, než Rusko. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek likviduje „parazity živnostníky“, ale to, že jsme potravinářskou konzumační popelnicí Evropy ignoruje.

Premier Sobotka hurvínkovsky kývá hlavou, že odmítáme kvóty EU stran migrantů, ale jeho poslanci odhlasovali, že jich přijmeme nejvíc z celé EU ve vztahu na počet obyvatel. Ministři Chovanec a Stropnický hlásají, že mají situaci pod kontorlou a že pošlou na hranice armádu, jen poněkud nezaregistrovali, že počet utečenců u nás již zcela zásadně převyšuje počet našich vojáků. Valí se na nás migrační vlna, která přinese nemoce, kriminalitu a možná i teroristické útoky. Kraje ČR, kterých se to týká nejvíce, přijaly krizová opatření, včetně uzavření hranic. Ale premier Sobotka je zřejmě více zaměstnán bojem s vlastními stranickými hejtmany, než aby vnímal realitu a staral se o bezpečnost tohoto státu. Steně přijde den, kdy bude podle mého právě Chovancem zlikvidován. Vláda ČR přijímá stupidní opatření na likvidaci živnostníků, zákazy kouření v restauracích, EET, namísto toho, aby se postarala o bezpečnost vlastních obyvatel. Tento stát se dále beztrestně rozkrádá


Stejně tak jsou „in“ sluníčkáři Dientsbier, Kocáb, Halík, Šabatová a další. Pokud tato situace bude pokračovat, začnu vážně uvažovat o emigraci. Jenže není kam. Možná na Kubu, ale ta už kamarádí s USA. Pokud tato situaxe bude pokračovat, vyhlásím „občanskou neposlušnost“ a myslím, že za hodinu budu mít víc podpisů, než akademici z celé Evropy, zvoucí migranty. To co se stalo včera v Thajsku a před tím v Tunisu a jinde se brzo začne dít u nás. Blíží se doba, kdy na nás nebudou „nárazově“ útočit „někteří“ jedinci kopanci, násadami od krumpáče či mačetami, ale budou se dít mnohem horší věci. A nejsem si jist, zda bude nějakému sluníčkáři z pražské kavárny něco platné, pokud bude volat: „já vás tu vítám“, až mu nějaký mírumiílovný muslim v černé uniformě a s mačetou v ruce navlékne oranžový rubáš a pak mu položí vlastní hlavu na záda.

Politici nám již více jak 20let vysvětlují, že neseme odpovědnost sami za sebe. Není na čase, abychom to udělali? Je mi jedno co píší zkorumpovaná media či pan Polický. Nechám zpevnit mříže, sjedu pro zásoby a zažádám o brokovnici. Snad to ještě stihnu…… A co vy? A proč je třeba na brokovnici lovecký lístek? Já přece nechci vraždit zvířata, chci se jen brániít proti lidské zvěři… Je třeba zavřít vykopávané otevřerné dveře a začít stavět ploty a mříže. Z pudu sebezáchovy, pro nejisté přežití. Jinak bude pozdě. Ale ono už je, už jsou tady…..a vládní soudruzi pak vezmou kramle do daňových rájů.


Zdroj: Blog autora