Milan Kohout je duševní kripl. Nechutnej, nenávistnej a naprosto zbytečnej sráč

Není to tak dávno, co se na veřejnosti objevilo podivné individuum. V Jílkové Kotli či jak se to jmenuje se rozdivočil nějaký Kohout. Dokonalá ukázka multikulturního socialisty, napsal Pravý prostor.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Něco, co ani naševaše veřejnoprávní dosud neviděla. Šílený, nevychovaný, uřvaný, demagogický a pokrytecký zoufalec  který sice absolutně nevěděl co s imigranty, které přijmeme, budeme dělat, jak nám budou prospěšní, ale velice dobře „tušil“, že se někde válí, asi u živnostenských parazitů a fabrikantů, 600 miliard, které bychom do nich mohli nacpat. Později se objevil na nějaké demošce s transparentem že máme přijmout milon imigrantů.

A nyní své veřejné působení korunoval další performancí. Spíš teda prasárnou než performancí. Vylil v kostele sperma, umělec. A nezapomněl se s námi podělit o své oplzlosti s mrtvým spermatem, které ředil Polákům do svěcené vody. Když podobný exot nastříká sperma v kostele je in, umělec a bojovník proti temnotě. Je možné, že nějaký rektor dovolil, aby tenhle rádoby pedagog mohl učit nějaké studenty?

Dnešní doba je plná zvráceností a angažmá tohoto narušeného člověka na VŠ je jednou z nich! Tihle lidé chtějí jen rozeštvávat a každá pozornost, kterou jim věnujeme, každá negativní emoce kterou vyvolají je žene kupředu. Problém je, že tihle „narušenci“ infiltrovali univerzity.

Dřív, když se řeklo učitel, vybavil si člověk morální autoritu, která měla přirozený respekt svých žáků, svých sousedů a přátel, širokého okolí, když se dneska podívám na pedagogy typu Kohouta, tak se mě chce zvracet.


Shromáždil jsem trochu svého spermatu, které, jak se domnívám, musí obsahovat genetickou informaci o mém militantním atheismu (jsem přesvědčen, že je lidský mozek evolučně naprogramován na atheismus) a zředil jsem ho ve „svěcene vodě“. Pak jsem obsah nádobky vlil do křtitelnice velkého polského kostela, doufaje, že se moje semeno vsákne do kůže křižujících se křesťanů, a tím je geneticky konvertuje k atheismu,“ napsal.

Dodávám: Duševní kripl. Nechutnej, nenávistnej, naprosto zbytečnej sráč.


Zdroj: Blog autora