Imigrační vetřelci jako zbraň Američanů v rámci barevné revoluce pro Evropu

Uprchlická tsunami nepolevuje, naopak dále sílí a bude to stále horší. Média hlavního proudu se snaží veřejnost uklidňovat a po chvilkové dezorientaci, způsobené vystrašeným „uřeknutím“ některých západních politiků, přecházejí opět do ofenzívy a mění taktiku.

invaze parazitních vetřelců

invaze parazitních vetřelců

Zatímco dosud ve zmatku zaznamenávala uprchlickou vlnu alespoň zčásti zpravodajsky, dnes jsme již předmětem masivní manipulace. Agresívní bojeschopné mladé muže různých odstínů tmavé pleti jako mávnutím kouzelného proutku nahradily dojemné obrázky zbědovaných žen a dětí.

Média tedy dnes předstvují „soft verzi“ ilegálních imigrantů. Cíleně vytvářejí „obrázky z rodinného alba“, což by mohlo vytvořit alespoň iluzi, kterou by mohli dále prodávat méně informované části evropské a naší veřejnosti spolu s další porcí lží, která se na nás z hlavních médií každodenně valí.

Akademická kavárna na povel

Do stejného soudku patří zmobilizování „multikulturních“ záloh v podobě petice Akademie věd „Vědci proti strachu a lhostejnosti„, která se objevila již před čtrnácti dny, ale média ji zveřejnila až nyní. Zřejmě v  očekávání, že se pod tuto „antichartu“ podaří shromáždit alepoň tolik podpisů jako pod obdobně proradný pamflet umělců a vědců z roku 1977. Pražská kavárna se pro tuto chvíli převlékla do akademického. Vědci a další pracovníci akademických a výzkumných institucí varují před nárůstem „xenofobních“ nálad v české společnosti. Akademiky prý také znepokojuje aktivita „extrémistických skupin“, které podle nich nemají v politicích a médiích dostatečnou protiváhu.

O tom, že většina normálních lidí nechce mít s tímto „akademickým svinstvem“ nic společného svědčí reakce, které samozřejmě korporátní média nezveřejňují. Je to jednoduché. Soudruzi „akademici“ jako vždycky a za všech režimů postupují podle hesla Čí chleba jíš, toho píseň pěj dokola. Většinou sice žijí z našich daní, ale podstatnější jsou pro ně „granty“ Evropské unie. I ty jsou sice opět penězi daňových poplatníků včetně našich – jenže je rozděluje už někdo jiný. Chceš skvěle žít a předstírat bádání v často absurdních oborech za bruselské peníze? Osvědč svou loajalitu a podepiš soudruhu… Je to zákon přírody – přežijí nejsilnější, vybádali vědci. A tak jaký div, že organizátory tohoto „svěžího petičního dílka“ jsou Lukáš Novák, Anna Vanclová a Martin Blažek působící na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Evoluce v praxi.

loading...

Prezidenti zůstali s národem

Narozdíl od těchto dosud bezvýznamných pěšáků Páté kolony (významnými je právě učiní korporátní média) rozumní politici vidí, že máme na krku opravdu velký průšvih. Mezi nimi i dva nejvýznamnější – ostatně také akademici, kteří narozdíl od soudruhů z akademické kavárny mají něco za sebou. Nejen vyjádření současného prezidenta Miloše Zemana na adresu imigrantů – „nikdo vás sem nezval“ – které mu vyneslo pohrdání místní intelektuální elitou, ale obrovské ovace v sousedním Rakousku (jaký div, že o tom u nás téměř nikdo neví), ale také jasná slova jeho předchůdce rozžhavila havlisty do běla.

Nelegální imigranty vnímá bývalý prezident Václav Klaus jako zásadní nebezpečí a evropské země podle něj musejí přijmout na hranicích taková opatření, která by „utečencům“ v příchodu konečně efektivně zabránila. Exprezident se tak vyjádřil během svatovavřinecké poutě na Sněžku: „Evropa má jednoznačně říci všem svévolně přicházejícím NE, a udělat všechna opatření na hranicích, aby se k nám nemohli dostat.“ To, co se namísto toho děje, je podle něj víc než jen nezodpovědností politiků jak u nás, tak v Evropě. „Ti naši se lacině vymlouvají na tu Evropu,“ řekl bývalý prezident, který již nejednou naznačil, že podle jeho mínění nejde o „spontánní“ imigraci, ale jsou za tím jiné zájmy.

O tom, že převážná část občanů s postoji našich dvou nejvýznamnějších politiků souhlasí, a že si nečinnost vlády nechtějí dát líbit, svědčí i narůstající počet demonstrací proti imigraci a za vystoupení z Evropské unie. Ta poslední, svolanáNárodní demokracií, proběhla tuto sobotu na staroslavném Vyšehradě, odkud se stovky účastníků vydali průvodem na Kavčí hory k budově České televize. Chtěli tak vyjádřit znechucení z dezinformování české veřejnosti institucí, která stejně jako akademici luxusně žije z jejich daní, a přitom má lví podíl na „propagaci“ importu životního nebezpečí do naší země.

Demonstrace proti imigraci 15.8. na Vyšehradě

Víc než organizovaný zločin

Proto mlčí o tom, že tento zničující exodus je podle mnoha informací nejen dobře organizovaným byznysem, ale především dlouhodobým projektem některých západních převážně amerických „nadací“. Informují o tom už i některá odvážnější „oficiální“ média, která přitom vycházejí i z některých poznatků části stále více rozčarované zpravodajské komunity, jak o tom nedávno promluvil skrze rakouský listDirekt jeden z příslušníků armádní zpravodajské agentury.

Uvedl, že „převozníci“ požadují za „jednosměrnou“ jízdenku do Evropy mezi 7000 až 14000 eury, což je pro většinu Afričanů zcela nedostupná částka. Tato fakta jsou samozřejmě policii i politikům dávno známá. Je zjevné, že Afričané sami na převoz takové peníze nemají a je prý stále více indicií, že za tyto převozy platí Američané skrze specializované „neziskovky“. Organizovaný zločin v přímém přenosu. A dokonce ještě něco víc.

loading...

Uprchlické hordy se valí přes Makedonii dál do Evropy

Barevná revoluce nového typu

Takzvané neziskové organizace z USA vybudovaly kontakty a penězovody na zločinecké mafie v severní Africe a platí jim rozhodující částky za „export“ lidí do Evropy. Často jde o „dceřinné společnosti“ nebo dokonce identické organizace, které organizovaly tzv. arabské jaro či barevné revoluce včetně Majdanu na Ukrajině. Podle mnoha expertů je nyní jejich cílem uvrhnout do chaosu celou Evropu. Smysl této operace je dvojí: Jednak dosáhnout ještě větší koncentrace moci Bruselu, který bude tvrdit, že jedinou cestou je další „integrace“, jak to dnes zmínila kancléřka Merkelová. Současně však Evropu definitivně oslabit a učinit ji bezmocnou a zcela závislou na Velkém Bratrovi ze zámoří.

Je třeba vědět, že všechny tyto „neziskové“ organizace, placené převážně Georgem Sorosem a Davidem Rockefellerem, jsou současně přes různá „kolena“ napojeny na státní penězovody v USA. Vše probíhá v koordinaci s americkými tajnými službami a Obamovou administrativou.

Návod ke zločinu

Angažmá Spojených států však zdaleka nekončí jen „vývozem“ Afričanů na evropskou půdu. Americké neziskovky cíleně podporují i přepravu uprchlíků z Itálie a Řecka do Německa a Rakouska. Otevřeně o tom mluví i webová stránka Fluchthelfer, která vyzývá převážně levicově a anarchisticky zaměřené Němce a Rakušany k účasti na tomto zločinu. Stránka je profesionálně provedena v německém jazyce, ale evidována je v USA na organizaci „Ayn Rand Institute“.


Ayn Rand Institute dostal jméno po Ayn Randové (rozená Alisa Zinovjevna Rosenbaum v Rusku), významné představitelce sionistického hnutí. Současným ředitelem Institutu je Izraelec Yaron Brook, známý svým výrokem k palestinsko-izraelskému konfliktu: „Je povoleno cokoliv, co budeme považovat pro vedení války za nezbytné“.

Migranční vlna se valí i přes Srbsko

Vývoz „nepřátel“ k „přátelům“

Záměr je poměrně jasný: Ayn Rand Institute podporuje všemi možnými prostředky války Izraele – a jeho spojenců na Západě – s Palestinci a celým arabským světem. Milióny vykořeněných a domova zbavených lidí pak „vyváží“ do Evropy. Není překvapením, že  partnerem této organizace je projekt „Rise up“ řízený Sorosovou nadací, který má v popisu práce uvedeno: „Naším cílem je inscenovat revoluce a osvobozovat společnosti“. Jak osvobodit zotročením nám právě předvádějí za součinnosti našich soudruhů akademiků a dalších pokrokových součástí Páté kolony:

loading...

Podle oficiálních čísel západních humanitárních organizací doplulo přes Středozemní moře do Itálie jen za první polovinu letošního roku přes sto tisíc tzv. uprchlíků a do Řecka kolem 130 tisíc. Ze Sýrie zničené Američany vyvolanou občanskou válkou uprchlo téměř osm miliónů lidí. Stejný, ne-li větší počet, je na cestě z Američany rozbitého Iráku a Libye.

Jde však jen o první „testy“. Cílová „kvóta“ 50 milionů „uprchlíků“, kteří by měli „obohatit“  Evropu je zatím stále ještě v přípravě. Zdá se tedy, že i naše „osvobození“, které ve spolupráci s místními zrádci organizují americké nadace, se již nezadržitelně blíží.

Nebo si konečně uvědomíme vážnost situace – a řekneme své NE patřičně hlasitě? Petice k tomu už nepotřebujeme. Vláda nás však ještě zčásti potřebuje.


Zdroj: Protiproud.cz

 

Čtěte dále:

Rozhovor pro VIPosobnosti.eu: Vyměnili jsme totali... Prezident vydavatele skupiny serverů...bez politické korektnosti.cz, Radek Velička je známý svými alternativními názory na politiky a politiku. Jak v ...
Turecko je v pasti svých vlastních teroristů, díl ... Není žádným tajemstvím, že Erdogan podporoval všemi možnými a nemožnými způsoby i projekt Gülenovců, kteří od 60 tých let zakládali školy (laboratoře ...
P. C. Roberts: Washington je rozhodnut Brity z EU ... V roce 2000, a to 19. září, čili před necelými šestnácti lety, zaslal Ambrose Evans-Pritchard londýnskému Telegraphu tuto zprávu: „Dokumenty vlády USA...
Válečný akt států NATO proti Rusku: Sestřelený bit... I přes opatrné signály, že dochází k uvolňování napětí mezi Ruskem a Západem - k čemuž významnou měrou přispěly pařížské atentáty - tlak na Rusko se...
V Itálii jde do tuhého. Myslíte, že se to může stá... "Hordy uprchlíků, kteří se dostávají do italských velkoměst i malých obcí jsou naprosto bez jakýchkoliv zábran. Obsazují objekty, u kterých si vyhlédn...
Raketová přestřelka mezi Íránem a Izraelem. Bude z... Nejprve jasná odpověď. Nebude. A hned si vysvětlíme proč. Ale nejprve si připomeňme, co se v noci na dnešek vlastně stalo. Okolo půlnoci místního času...
Tupí aktivisté vs. Myslící lidé v poločase 1:0 ... Dredaři, baťůžkáři, hipíci. Měli jsme je za křiklouny a blázny. Nebrali jsme je vážně. A teď se nám mstí lákáním, vítáním a pomocí imigrantům. P...
Špinavá válka pokračuje: Na řadě je Makedonie. Nár... Pokus o státní převrat v Makedonii zatím poněkud selhává. Série protivládních protestů, organizovaných a placených podle obvyklého scénáře z Washingto...
Opravdový coming out: Slavný zakladatel hnutí mlad... Michael Glatze býval přímo ikonou homosexualistického politického boje. Mladý, pohledný „nordický“ blonďák, absolvent prestižní Dartmouth College, kte...
Jednou na multikulti a politickou korektnost zdech... Jak tak pozoruji to multikulturní třeštění, kdy v Dánsku málem zavřou Mikuláše protože má černýho čerta a v Americe málem zavřou ředitele, co nechce č...
loading...